Szok

Wałęsa pokazał urodzinowy tort. Takiego widoku nikt się nie spodziewał, pękamy ze śmiechu

2023-09-27 10:40

Były prezydent Lech Wałęsa obchodzi urodziny dopiero 29 września, ale postanowił zrobić sobie przyjemność nieco wcześniej i już świętował z wyjątkowym tortem. Takiego widoku nikt się nie spodziewał, ale za to wielu może mu pozazdrościć.

Lech Wałęsa pochwalił się zdjęciem z Lądku Zdroju, gdzie świętował Hotelu Spa Alhambra. Miejsce oferuje nie tylko relaks podczas upiększania ciała, ale też możliwość skorzystania z uzdrowiska. Tam z kolei można skorzystać ze zdrowotnych kąpieli w lądeckich wodach, które dobrze działają na stawy, krążenie, metabolizm i gospodarkę hormonalną.

Tym razem były prezydent nie pochwalił się kąpielą, a przedurodzinowym tortem! Specjał a’la schabowy imponuje wielkością i nietypowym kształtem, a wbite świeczki z liczbą 80 zostały zdmuchnięte dopiero po krótkiej sesji zdjęciowej. Płaczemy ze śmiechu na widok tego dania! Trzeba przyznać, że taki tort robi niezwykłe wrażenie i wydaje się idealny dla mężczyzny. Niestety, nie wiemy, co kryje się w środku. Patrząc na specjał można jednak założyć, ze smakował znakomicie.

W komentarzach zaś zaroiło się od życzeń dla Lecha Wałęsy. „Sto lat. W zdrowiu. Żeby jeszcze było normalnie”; „Jak najdłużej w zdrowiu! Panie prezydencie, wszystkiego najlepszego!”; „Sto lat! Piękne świętowanie w super hotelu”; „Wszelkiej pomyślności Panie Prezydencie. Jako Lądczanin jestem dumny, że Pan nas odwiedza. Zdrowia i wolnej Ojczyzny” – czytamy.

Quiz. Pamiętasz lata 90.? To bez problemu rozpoznasz tych polityków!

Pytanie 1 z 15
Rozpoznajesz polityka? Na zdjęciu jest:
Włodzimierz Cimoszewicz
A. ŚCIGAJ: NIEMCY CHCĄ ZRZUCIĆ WINĘ NA POLSKĘ