Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: LUKASZ GAGULSKI SE / EAST NEWS Aleksandra Kwaśniewska

Ważna wiadomość

Ważny apel u Oli Kwaśniewskiej. "Pomocy. Nadal szukamy"

2024-02-21 13:21

Ola Kwaśniewska znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Na swoim profilu na Instagramie bardzo często wrzuca fotki ze swoim pupilem, udostępnia też ważne apele. Tak też było we wtorek, 20 lutego.

Ola Kwaśniewska bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Publikuje tam wspólne zdjęcia z mężem z podróży, a także swojego ukochanego psa. Często zwraca się również do internautów z ważnymi apelami, tak było również we wtorek, 20 lutego. Córka byłego prezydenta udostępniła ważną wiadomość od właścicieli zaginionego psa. - Pomocy. Nadal szukamy Mili, nie ma jej już tydzień. Widziana w okolicach ulicy Markowskiej, Zabranieckiej, Utraty, Dworca Wschodniego. Jeśli ktoś z Was ją zobaczy NIE WOŁAĆ, NIE GONIĆ DZWONIĆ - czytamy w dramatycznym wpisie. Podane są również numery telefonów, gdzie można się kontaktować, jeśli ktoś zauważy zaginionego psa.

Ola Kwaśniewska jest właścicielką uroczej suczki o imieniu Lula. Na swoim koncie na Instagramie bardzo często wrzuca zdjęcia ukochanego zwierzaka.

Zaginiony pies

i

Autor: Instagram/Ola Kwaśniewska
Bohaterski pies uratował życie Adriana

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki