Wiceminister rolnictwa Norbert Kaczmarczyk już  po ślubie. Było  jak w bajce!

i

Autor: FACEBOOK

PIĘKNY UTWÓR

Wesele wiceministra Norberta Kaczmarczyka. Wiemy, do jakiego utworu państwo młodzi zatańczyli pierwszy taniec

2022-08-24 12:31

Wesele wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka, było wprost bajkowe! Na uroczystość ślubną Kaczmarczyka i jego ukochanej Dominiki przybyło ponad 500 gości! Było wystawnie i elegancko. Wiemy, do jakiego utworu państwo młodzi zatańczyli pierwszy taniec. To było wręcz magiczne.

Huczne wesele młodego wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka

W sobotę (20 sierpnia) odbyło się huczne wesele wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka i jego ukochanej Dominiki. Para ślubowała sobie miłość i wierność małżeńską w kościele pw. Świętej Anny – Matki Najświętszej Maryi Panny w Bobinie w woj. małopolskim. W przystrojonym białymi mieczykami kościele młodzi złożyli przysięgę ślubną, po czym ruszyli na wesele! Nie byle czym, a białym hummerem, co musiało wywrzeć ogromne wrażenie na gościach. A tych było bardzo dużo, bo ponad pół tysiąca! Wśród weselników nie zabrakło ludzi ze świata polityki. Na ślub i wesele wiceministra Kaczmarczyka zaproszeni zostali m.in. politycy Solidarnej Polski, czyli partyjni koledzy i koleżanki. Obecny był szef Solidarnej Polski, minister Zbigniew Ziobro, a także Tadeusz Cymański, Maria Kurowska i Beata Kempa. 

Pierwszy taniec wiceministra Kaczmarczyka i jego żony

Wesele odbyło się w uroczym miejscu: gościńcu w Czuszowie, gdzie gościom zapewniono moc atrakcji. Był pokaz sztucznych ogni, a do tańca przygrywały aż dwa zespoły, w tym znany zespół disco polo: Bayer Full. Jednak co najciekawsze, wiadomo, do jakiego utworu zatańczyli swój pierwszy taniec Norbert Kaczmarczyk i piękna Dominika. Para młoda wybrała utwór: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał, który lata temu stworzyli Skaldowie, a niedawno odświeżyła Sanah (do jej wersji tańczyli młodzi). Państwo młodzi wypadli znakomicie, co zebrani goście nagrodzili brawami.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia ze ślubu i wesela. Było magicznie!

Nasi Partnerzy polecają