Przemysław Czarnek

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Przemysław Czarne

Wielki dzień dla ministra. Czarnek wydał córkę za mąż!

2023-07-23 21:05

Julia Czarnek, córka szefa MEiN, wzięła ślub. Mszę św. poprowadził kard. Gerhard Mueller, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary. "Fakt" poinformował, że Julia, najstarsza córka Przemysława Czarnka i jego żony Katarzyny, w ubiegłą sobotę wzięła ślub w kościele św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. Młodzi przybyli do kościoła starym, eleganckim samochodem. Minister edukacji i nauki poprowadził swoją córkę do ołtarza, trzymając w ręku obraz z wizerunkiem Matki Bożej.

Mszę św. poprowadził niemiecki kardynał Gerhard Mueller, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary. Uroczystość dodatkowo koncelebrowało pięciu księży. Warto wspomnieć, że duchowny z Niemiec wcześniej uczestniczył m.in. w uroczystościach związanych z urodzinami szefa MEiN, które odbyły się we wrocławskiej operze.

Julia Czarnek wybrała do ślubu piękną białą sukienkę z elementami koronki i odsłoniętymi ramionami, uzupełniając swój wygląd długim, białym welonem oraz bukietem róż. Panna młoda zdecydowała się na upięcie włosów.

Po ceremonii, przyjęcie weselne odbyło się w jednym z urokliwych lubelskich dworków, które mogło pomieścić nawet 200 gości. Restauracja na miejscu specjalizowała się w daniach z gęsiny, a menu oferowało również inne pyszne potrawy, takie jak jagnięcina, ryby, kurczak, kaczka i policzki wołowe.

Sonda
Jaki jest "idealny" wiek na ślub?
Przemysław Czarnek grzmi z mównicy sejmowej
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany