CO ZA HISTORIA!

Wielkie zmiany u Jacka i Joanny Kurskich. Ich miłość przetrwała już wiele

2022-09-06 14:01

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Jacka i Joanny Kurskich rozpoczyna się nowy rozdział. On po wielu latach przestał być prezesem TVP, a ona wraca do stacji w nowej roli. Przed parą stoi teraz wiele nowych wyzwań, jednak jedno jest pewne - w tym szalonym czasie będą mogli na siebie liczyć. Od lat Jacek i Joanna Kurscy tworzą zgrany związek, a ich ogromne uczucie do siebie dodaje im skrzydeł.

Jacek Kurski poznał Joannę (wówczas Joannę Klimek) w pracy w 2016 roku. Między dwojgiem szybko zaiskrzyło, jednak fakt, że on był prezesem TVP, a ona jej dyrektorem programowym stanowił pewną przeszkodę. Gdy wyszło na jaw, że para jest w związku, Joanna postanowiła w imię miłości zrezygnować ze stanowiska.

- Nigdy nie jest za późno na miłość, a Jacek jest właśnie wielką miłością mojego życia - tłumaczyła w rozmowie z “Super Expressem”.

Zakochani szybko zrozumieli, że łączy ich głębokie uczucie i odczuli potrzebę zalegalizowania swojego związku. 31 lipca 2018 w Sulejówku wzięli ślub cywilny. Uroczystość była skromna, jednak pojawiło się na niej wiele osobistości ze świata polityki i mediów. 

ZOBACZ TAKŻE: Oto historia wielkiej miłości Joanny i Jacka Kurskich!

Jacek Kurski z córką. Prezes TVP tak się bawi w domu

Jacek i Joanna Kurscy wzięli ślub kościelny. "To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu"

Choć Joanna i Jacek byli już oficjalnie mężem i żoną, czuli ogromną potrzebę wyznania swojej miłości również podczas ślubu kościelnego. Tutaj para musiała pokonać kolejne przeszkody - unieważnić swoje poprzednie małżeństwa. Po dwóch latach starań zakochanym udało się dopiąć swego i ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w lipcu 2022 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Również i na tej uroczystości pojawiły się znane osoby, m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu, a Jacek jest miłością mojego życia - wzruszała się wtedy w rozmowie z “Super Expressem” Joanna Kurska.

Ślub kościelny Kurskich w Łagiewnikach. Relacja z uroczystości.

Para doczekała się córeczki. Kurskiego wzruszyła propozycja żony 

W marcu 2021 roku para została rodzicami Anny Klary Teodory. Imiona dziewczynki były inicjatywą Joanny, co ogromnie wzruszyło Jacka. 

- Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja mama, w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córka miała na imię Anna, po mamie. A nawet pełniej – w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola – Anna Klara Teodora" - mówił Jacek Kurski w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ TAKŻE: Rozanielony Jacek Kurski w uściskach żony i z dzieckiem. Rodzina jest najważniejsza

Lata mijają, uczucie pozostało. Kurscy wciąż zachowują się jak na początku związku 

Mimo upływu lat wszystko wskazuje na to, że miłość Kurskich nie słabnie. Bardzo często para razem bierze udział w oficjalnych wydarzeniach, a w rozmowach z mediami ciągle zapewniają o wzajemnym oddaniu. 

Ostatnio para została uchwycona w obiektywie fotoreportera "Super Expressu” na wakacjach. Na zdjęciach widać, że Kurscy nie mogli się powstrzymać przed okazywaniem sobie miłości pocałunkami

ZOBACZ TAKŻE: Joanna i Jacek Kurscy przyłapani na plaży! Romantyczny koniec wakacji

Wcześniej w rozmowie z SE Joanna Kurska uchyliła rąbka tajemnicy, jak razem z Jackiem dbają o swój związek. Okazuje się, że para stara się wyrażać swoje uczucia na każdym kroku małymi gestami. 

 - To miłość buduje nas każdego dnia. Bardzo kocham Jacka i uwielbiam za niespodzianki, które mi sprawia - podkreślała. - Kiedyś to ja częściej przynosiłam Jackowi kawę rano do łóżka, a od jakiegoś czasu to Jacek sprawia mi takie niespodzianki. Przynosi mi białą kawę i naleśniki. To są najlepsze naleśniki, jakie w życiu jadłam - chwaliła swojego męża Joanna Kurska.

Przed Jackiem i Joanną Kurskimi stoi teraz wiele wyzwań, jednak z pewnością razem przetrwają czas zawirowań. 

ZOBACZ TAKŻE: Tak „Wiadomości” TVP skomentowały odwołanie Jacka Kurskiego

Kim jest Joanna Kurska - życiorys 

Joanna Kurska (z d. Klimek) od dawna jest związana z branżą medialną. Pracowała dla TVP, stacji Super FM i Radia Eska. Przez kilkanaście lat pracowała także dla Telewizji Polsat, gdzie była wydawcą programów publicystycznych.

Na początku 2016 roku Kurska wróciła do TVP, gdzie najpierw była wiceszefem biura koordynacji programowej, a następnie przejęła nad nim kierownictwo. Ze stanowiska zrezygnowała jesienią tego samego roku.  

Sonda
Czy cieszysz sie z odwołania Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP?
Nasi Partnerzy polecają