Władysław Kosiniak-Kamysz

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS

Mała-wielka zmiana u lidera ludowców

Władysław Kosiniak-Kamysz jak nowy. Już okrzyknęli go "tygrysem"!

2022-08-11 10:09

Władysław Kosiniak-Kamysz (41 l.) zaskoczył nie tylko swoich kolegów i koleżanki z partii, ale przede wszystkim rzesze wyborców! Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, a prywatnie lekarz, dokonał małej, ale jakże znaczącej zmiany swojego wyglądu. Oficjalne ogłoszenie tego faktu także przypadło na nie byle jaki dzień. 10 sierpnia miał bowiem urodziny.

Władysław Kosiniak-Kamysz to jeden z czołowych polskich polityków, a co za tym idzie, często pojawia się w mediach. Szef ludowców jest więc dobrze znany z wyglądu wyborcom, którzy bez wątpienia kojarzą jego twarz. Okazało się jednak, że wystarczyła mała zmiana, by wywołać wielką euforię

Władysław Kosiniak-Kamysz jak nowy! Prezes PSL pokazał się odmieniony

Ci, którzy śledzą politykę na co dzień i widzieli w ostatnich dniach Władysława Kosiniaka-Kamysza, niewątpliwie wiedzą już, o co chodzi. W tym wypadku bowiem wizerunku nie zmienia się z dnia na dzień. Broda nie rośnie przecież w kilka godzin, a to właśnie o zaroście mowa.

10 sierpnia prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego zaktualizował swoje zdjęcie na oficjalnym profilu na Facebooku. 41-letni poseł przedstawia się nam na fotce niemal jak inny człowiek! Zarost na całej twarzy i gardle Władysława Kosiniaka-Kamysza to coś, z czym dotąd kompletnie nie mieliśmy do czynienia.

"Już nie tygrysek, a prawdziwy tygrys". Wyborcy zachwyceni metamorfozą Władysława Kosiniaka-Kamysza

Wszyscy dobrze kojarzymy bowiem gładkie lico polityka, który bez wątpienia uzyskiwał na tym efekt kilku lat mniej. Ciut jeszcze chłopięcą twarz Władysław Kosiniak-Kamysz zastąpił obliczem dojrzałego polityka z brodą.

"Bardzo korzystna zmiana, panie prezesie", "Prawdziwy tygrys, SUPER ,pięknie i baaardzo twarzowo" "Pięknie i po męsku", "No wykapany minister", "To już nie jest tygrysek, a prawdziwy tygrys" - to tylko kilka z komentarzy, które możemy znaleźć pod nowym zdjęciem Władysława Kosiniaka-Kamysza. Widać więc, że wyborcy z entuzjazmem przyjęli metamorfozę prezesa PSL.

Przypomnijmy, że w środę, gdy Władysław Kosiniak-Kamysz opublikował nowe zdjęcie profilowe, miało miejsce jeszcze jedno ważne dla niego wydarzenie. Polityk obchodził bowiem swoje 41. urodziny. Wyborcy nie zapomnieli o tym, składając mu najserdeczniejsze życzenia przy okazji chwalenia nowego wizerunku.

Poniżej galeria ze zdjęciami z odwiedzin Jarosława Kaczyńskiego (73 l.) na grobie ojca Mateusza Morawieckiego (54 l.)

Sonda
Co sądzisz o nowym wizerunku prezesa PSL?
Express Biedrzyckiej: Anna Siewierska - Chmaj "PiS potrzebuje kozła ofiarnego"
Nasi Partnerzy polecają