Ale się zmieniła

Włosy dęba stają na wieść o tym, gdzie pracowała Grażyna Bukowska po odejściu z TVP! Tak wygląda po 60-tce

2023-05-27 15:47

Grażyna Bukowska w latach 90. była prezenterką "Wiadomości" TVP i znała ją cała Polska. W czasach, gdy telewizja była głównym źródłem informacji, a kablówki były dostępne tylko dla bogaczy, wszyscy nerwowo czekali na 19.30 i "Wiadomości" prowadzone przez Grażynę Bukowską. Dziennikarka w 2001 roku odeszła z TVP i imała się różnych zajęć. Włosy dęba stają na wieść o tym, gdzie pracowała Grażyna Bukowska. Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się legenda TVP.

Grażyna Bukowska do dziś jest zaczepiana na ulicy

Grażyna Bukowska dziś ma 67 lat. W telewizji nie widzimy jej od dawna, ale starszym pokoleniom jest doskonale znana, bo przez osiem lat prowadziła główne wydanie "Wiadomości" TVP. Przy Woronicza pracowała też m.in. w programie "Pytanie na śniadanie". Do tej pory Grażyna Bukowska jest zaczepiana na ulicy. - Jeśli ktoś mnie rozpoznaje, to głównie po głosie. Po wyglądzie już zdecydowanie rzadziej. Choć to ciekawe, bo ja nigdy nie pracowałam jako lektorka. W ogóle się do tego nie nadaję - podkreśliła w rozmowie z portalem Plejada. - Na ogół są to bardzo miłe reakcje. Słyszę od ludzi, że brakuje im mnie w telewizji. Zwykle są to osoby starsze, bo młodzież nie ma prawa mnie kojarzyć. Proszę pamiętać, że zniknęłam z ekranu w 2001 r., od tego momentu minęło ponad 20 lat - przypomniała dziennikarka. Po odejściu z TVP Grażyna Bukowska zakotwiczyła w TVN, gdzie była kierowniczką historyczno-dokumentalnego kanału telewizji TVN i Discovery – Discovery TVN Historia. Pracowała tam w latach 2006-2011.

Grażyna Bukowska przeszła na drugą stronę barykady. Gdzie pracowała po odejściu z TVP?

Mało kto wie, że Grażyna Bukowska zawodowo realizowała się też w zupełnie innej roli. Dla wielu osób to będzie zaskoczenie. Przez dwa lata bowiem (2012-2014) była prezenterka "Wiadomości" TVP była rzeczniczką prasową firmy Chevron Polska. Można więc powiedzieć, że przeszła na drugą stronę dziennikarskiej barykady. Niemal nikt już nie pamięta, że Grażyna Bukowska była też głosem telefonii komórkowej. - To był zupełny przypadek. Pracowałam wówczas w dziale PR dużej agencji reklamowej i wprowadzaliśmy na rynek Erę. Było to dla nas ogromne wyzwanie. Czuliśmy, że uczestniczymy w rewolucji technologicznej. Pewnego dnia okazało się, że trzeba w ekspresowym tempie nagrać komunikaty na pocztę głosową w dwóch językach. W związku z tym, że dość dobrze radziłam sobie z angielskim i miałam jako taki głos, padło na mnie. Wcale się do tego nie garnęłam. Proszę mi uwierzyć, że to była katorżnicza praca - wspominała dziennikarka w rozmowie z Plejadą. W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniła się Grażyna Bukowska. Zobacz, jak wygląda po 60-tce.

Nie przegap: Niesamowite, jak wygląda i co teraz robi 61-letnia Iwona Schymalla! Ikona TVP znalazła swoją niszę

Miłosne manewry dziennikarki na urodzinach kurortu w Juracie. Tadla kusi męża
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany