Jest komunikat

Wszystko jasne! Wiadomo, dlaczego piękna dziennikarka TVP rozstała się ze stacją

2023-09-02 11:02

Ta wiadomość spadła na widzów, jak grom z jasnego nieba! Piękna dziennikarka Karolina Pajączkowska przekazała ostatniego dnia sierpnia, że nie wraca do TVP. - Chciałabym wszystkim Widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone 4 lata – napisała prezenterka. Zaczęły krążyć plotki na temat tego, dlaczego się stało. Teraz już wszystko jasne! Jest komunikat stacji.

Karolina Pajączkowska była wielką ulubienicą widzów TVP. Ci podziwiali jej talent i profesjonalizm. Dziennikarka prowadziła serwisy informacyjne, a także była przez pewien czas korespondentką w Ukrainie. Niestety, od pewnego czasu nie było jej na ekranie, a to budziło szereg wątpliwości i domysłów. W końcu Pajączkowska zabrała głos w sprawie i ogłosiła, że już nie wróci do TVP:Chciałabym wszystkim Widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone 4 lata – napisała na Instagramie i podała dodatkowe informacje. – Szanowni Państwo, w odpowiedzi na liczne zapytania. Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać – przekazała.

To znów zbudziło masę podejrzeń, ale w końcu pojawił się oficjalny komunikat. Portal Plejada skontaktował się ze stacją i otrzymał odpowiedź od jej rzecznika: - W maju br. dyrekcja TAI prowadziła z prezenterką Karoliną Pajączkowską rozmowy dotyczące zasad dalszej współpracy. Strony nie doszły do porozumienia -  wyjaśnił rzeczni w przesłanym Plejadzie oświadczeniu.

Karolina Pajączkowska: wykształcenie i doświadczenie

Co dalej z Karoliną Pajączkowską? Urokliwa dziennikarka ma solidne wykształcenie, jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna i bogate doświadczenie. Pracowała m.in. w TVN 24 BiS, doskonale zna języki obce: angielski i francuski, była też twarzą kanału TVP World.

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach
Politycy od Kuchni - Sławomir Mentzen
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany