Tomasz Lis

i

Autor: WBF

Dziennikarz nie może się doczekać!

Za 3 dni ważny dzień w życiu Tomasza Lisa. Długo czekał. Jedzie na maraton do Chicago

2022-10-06 10:15

Tomasz Lis nie zwalnia tempa, a afera wokół „Newsweeka” nie odciągnęła go od jego pasji, jaką jest bieganie. Dziennikarz z niecierpliwością wyczekuje na bardzo ważny dzień w swoim życiu, a na swoim profilu na Instagramie postanowił się pochwalić swoimi sukcesami.

Tomasz Lis od zawsze lubił dbać o kondycję fizyczną. Szczególnie upodobał sobie bieganie, a swoje możliwości sprawdzał, biorąc udział w wielu wymagających maratonach. Na Instagramie pokazał kolekcję zdjęć właśnie z maratonów, w jakich uczestniczył. Biegał między innymi w Atenach, Londynie, Nowym Jorku czy Bostonie. Nie powstrzymały go nawet trzy udary, które przeszedł. Dziennikarz porządnie wziął się za rehabilitację, a w końcu wrócił do biegania. Tomasz Lis po 6 latach przerwy w końcu znów wziął udział w maratonie i nie zwalnia tempa! Jak się okazuje, już 9 października 2022 roku wybiera się do Chicago, gdzie po raz kolejny pobiegnie w maratonie. Trzeba przyznać, że były redaktor naczelny „Newsweeka” ma niezwykle silną wolę i determinację, by pokonywać swoje fizyczne bariery. Wiele osób z pewnością wolałoby nie przemęczać się po przejściu udaru, ale dla Tomasza Lisa to nie problem. Kocha biegać i nie zamierza z tego rezygnować za żadne skarby! Taka postawa jest godna pochwały i może być inspirację dla osób, które mają podobne jak dziennikarz doświadczenia.

W NASZEJ GAERII ZOBACZYSZ MŁODEGO TOMASZA LISA. CO ZA CIACHO!

Sonda
Lubisz biegać?
Arłukowicz: "Mam dla Jarosława Kaczyńskiego komunikat: Czas politycznych hulanek PiS dobiegł końca" [Express Biedrzyckiej]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki