Lasy Państwowe przejęły ośrodek wypoczynkowy w Skubiance. Ambasada Rosji zapowiada protest

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS

PORTRET POLITYKA

Zaskakujące, co dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku ma na ścianie. Internauci zdziwieni

2023-03-17 12:28

Furorę w internecie robi zdjęcie z Andrzeja Józefa Nowaka, dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku. Dlaczego? Ponieważ dyrektor pozuje na nim w swoim gabinecie. Widać, że na ścianach ma obrazy przedstawiające ważne postacie. Wśród nich widać portret Kaczyńskiego.

Po sieci niesie się zdjęcie przedstawiające  Andrzeja Józefa Nowaka, dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku. Chodzi o to, że na zdjęciu, które trafiło do Internetu dyrektor pozuje w gabinecie pełnym portretów i bibelotów. Wśród obrazów znajduje się też taki przedstawiający jednego z braci Kaczyńskich. Zdaniem internautów to portret szefa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Prawda jest jednak inna, to nie Jarosław a Lech Kaczyński. Wszystko wyjaśnił rzecznik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku: - To jest prezydent Lech Kaczyński - skomentował Jarosław Krawczyk w rozmowie z bialystok.wyborcza.pl. T

rzeba przyznać, że obraz polityka znajduje się w wyjątkowym towarzystwie. Tuż obok widnieje prawosławnego świętego, obraz Jezusa, a także portret Danuty Siedzikówny, czyli "Inki", na komodzie zaś pod zdjęciami widać ustawione małe popiersie Józefa Piłsudskiego. 

Quiz. Który prezydent to powiedział? Pierwsze pytanie to łatwizna! Poradzisz sobie z resztą?

Pytanie 1 z 12
Który prezydent to powiedział?: "Ja panu mogę nogę podać"
E. KŁOPOTEK: PODZIELONA OPOZYCJA MOŻE ZAPOMNIEĆ O WYGRANEJ Z PIS
Nasi Partnerzy polecają