Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski

i

Autor: Twitter/Wołodymyr Zełenski

Wszystko się nagrało

Zełensky otwarcie powiedział, czego mu brakuje w czasie wojny. Mina żony bezcenna

2022-11-13 11:00

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i jego żona Ołena Zełenska przeżywają bardzo trudny czas. Robią wszystko, by zaangażować Zachód w pomoc swojemu państwu, a do tego są niemal cały czas rozdzieleni. Podczas wspólnego wywiadu prezydent Ukrainy powiedział, czego obecnie mu brakuje. Reakcja żony powala.

Wołodymyr Zełenski mimo ogromnego zagrożenia, jakie niesie wojna w Ukrainie, nie opuścił swojego kraju i nie zamierza tego robić. Codziennie nagrywa też krótkie przemowy do swoich rodaków, dodając im otuchy i motywując do dalszej walki. Ze względów bezpieczeństwa jednak nie mieszka razem z żoną. Ołena Zełenska od samego początku wojny widuje męża sporadycznie i sama zajmuje się dziećmi. W czasie wspólnego wywiadu dla stacji CNN wyznała, ze codziennie rano robi pociechom śniadanie. Wtedy Wołodymyr Zełenski zabrał głos. - Chciałem odpowiedzieć na twoje pytanie już na samym początku. Wtedy, jak Olena ci opowiedziała, że ​​rano przygotowuje śniadanie dla dzieci, ubrania i tak dalej. I co chcę podkreślić - ja nie mam takich możliwości. Nikt nie przygotowuje mi rano śniadania. Dlatego to taki trudny czas – powiedział prezydent Ukrainy śmiejąc się serdecznie. W tym czasie Ołena Zełenska patrzyła na niego z uśmiechem, ale gdy wspomniał o śniadaniach spiorunowała męża wzrokiem. Jej mina była bezcenna! Widać, że para ma do siebie dystans, a żona dzielnie znosi żarty ukochanego. Wołodymyr Zełenski powiedział też, skąd czerpię siłę do ciągłych zmagań. Wtedy wspomniał o żonie. - To jest moja miłość i to jest mój najlepszy przyjaciel. Więc to jest moja energia – oznajmił.

Sonda
Przeczytasz książkę "Ołena Zełenska. Kim jest Pierwsza Dama Ukrainy?" Aliny Makarczuk?
"Ołena Zełenska. Kim jest Pierwsza Dama Ukrainy?" Aliny Makarczuk. Poznaj historię scenarzystki, której życie potoczyło się wbrew jej scenariuszowi