TYLKO U NAS

Znany projektant przyjrzał się stylom Agaty Dudy i królowej Camilli. Która wypada lepiej? Korona należy się tylko jednej z nich!

Prezydent Andrzej Duda w czwartek (16 lutego) odwiedził Londyn. Spotkał się z premierem Wielkiej Brytanii Rishim Sunakiem, a także udzielił wypowiedzi mediom. Zaś w piątek (17 lutego) Duda spotka się z królem Wielkiej Brytanii, Karolem III. Spotkanie to jest doskonałą okazją, by porównać style żony króla, czyli królowej Camilli oraz polskiej pierwszej damy Agaty Dudy. O opinię poprosiliśmy eksperta, Daniela Jacoba Dalego.

Prezydent Andrzej Duda przebywa w Londynie. W czwartek złożył wieniec pod Polish Air Force Memorial, a następnie spotkał się z premierem Wielkiej Brytanii Rishim Sunakiem. - Będziemy tam omawiali wszystkie te kwestie sojusznicze, problem wsparcia dla Ukrainy, właśnie zbliżającego się szczytu NATO. Pewnie dokonamy pewnego podsumowania działań, z panem premierem (Sunakiem), które do tej pory były realizowane; będziemy mówili o tym co w przyszłości - mówił prezydent jeszcze przed spotkaniem. Natomiast piątek (17 lutego) to również ważny dzień dla prezydenta Dudy, ponieważ ma zaplanowane spotkanie z angielskim królem Karolem III. Po spotkaniu z Karolem III, Andrzej Duda pojawi się w Niemczech, na 59. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa. Odbędzie tam m.in. spotkanie w formacie Trójkąta Weimarskiego z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem.

Swoją ofensywę dyplomatyczną Andrzej Duda rozpoczął w środę w Brukseli gdzie w Kwaterze Głównej NATO rozmawiał z sekretarzem generalnym Sojuszu Jensem Stoltenbergiem m.in. o sytuacji na Ukrainie. 

Agata Duda kontra królowa Camilla. Która ma lepszy styl?

Ta okazja sprawiała, że "Super Express" postanowił zapytać eksperta od mody, która druga połówka wspomnianych panów, ma lepszy styl. Przedstawiamy ocenę stylu Agaty Dudy, polskiej pierwszej damy oraz królowej Camilli, żony króla Wielkiej Brytanii.

Ekspert nie ma wątpliwości: Jej należy się korona dobrego stylu.

Królowa Camilla i Agata Duda często występują publicznie, obie towarzyszą swoim mężom w ważnych wydarzeniach i uroczystościach. Obie muszą stosować pewne zasady, jeśli chodzi o stroje. Która jednak radzi sobie z tym lepiej? Specjalnie dla nas ocenił to projektant i stylista Daniel Jacob Dali:

- Agata Duda i królowa Wielkiej Brytanii Camilla: obie panie są eleganckie, a w swoich stylizacjach często stawiają na modne w danym sezonie kolory. Pamiętają też o biżuterii i ekskluzywnym obuwiu. I chociaż można by było jasno stwierdzić, że przy tak wielkim bogactwie na tronie królewskim Camilla będzie wyglądać lepiej niż nasza polska pierwsza dama, to jednak trzeba wziąć pod uwagę bardzo istotny fakt: Agata Duda ma absolutnie własny styl, który wyraża za każdym razem kiedy coś na siebie zakłada. Natomiast Camilla od zawsze próbuje naśladować tragicznie zmarłą księżną Dianę. Nie ma własnego stylu, a wszystko jest powielaniem klasyki, która nigdy nie należała i należeć do niej nie będzie. Żona prezydenta Dudy przez to, że nie kopiuje nikogo wypada lepiej. Chociaż czasami jej stroje są skromniejsze niż Camilli, to jednak jej należy się korona dobrego stylu.

NIŻEJ ZOBACZCIE SAMI, JAKI STYL MA AGATA DUDA I JAKI STYL MA KRÓLOWA CAMILLA: 

Sonda
Która ma lepszy styl: królowa Camilla czy Agata Duda?
Ubierz się jak Agata Duda

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany