Królowa Małżonka chora

i

Autor: AP Królowa Małżonka chora

Co się dzieje z Camillą?

Żona króla Karola jest chora?! "Ciężkie dolegliwości". Odwołała kilka wyjazdów

2023-02-13 14:27

Niepokojące wieści z dworu królewskiego. Królowa małżonka zachorowała! Brytyjskie media donoszą, że Camilla Parker-Bowles (75 l.) ze względu na stan zdrowia musiała odwołać zaplanowane z dużym wyprzedzeniem wizyty. "Lekarze kazali jej odpoczywać i zabronili opuszczać pałac". Co się dzieje z żoną króla Karola III?

To nie jest łatwy czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Royalsi nie przestają się pojawiać na pierwszych stronach gazet - ostatnio głównie za sprawą księcia Harry'ego. Najpierw zszokował świat tym, co o swoich bliskich mówił w filmie dokumentalnym o nim samym i jego żonie, Meghan Markle. Potem dolał oliwy do ognia skandalizującą autobiografią "Spare", w której w bardzo pikantnych szczegółach przedstawia swoje dworskie życie. Wszystko to na kilka miesięcy przed oficjalną koronacją jego ojca, Karola III (74 l.), która została zaplanowana na pierwszy weekend maja.

Camilla Parker-Bowles chora. "Odwołuje wyjazdy"

Następca Elżbiety II nie ma chwili spokoju. Okazuje się, że oprócz kłopotów z krnąbrnym synem Karol ma także problem ze swoją żoną Camillą Parker-Bowles. Brytyjskie portale donoszą bowiem, że 75-letnia królowa małżonka jest chora i musiała odwołać swoją obecność na dwóch ważnych wydarzeniach, zaplanowanych na najbliższe dni. "Królowa Małżonka planowała odwiedzić Elmhurst Ballet School, aby wraz ze studentami, pracownikami i absolwentami świętować jej setną rocznicę. Miała również odwiedzić Southwater One Library w Telford, aby podziękować personelowi i przedstawicielom lokalnych grup społecznych i wolontariackich" - podaje "The Sun".

Londyn. Camilla Parker-Bowles uziemiona. Lekarze zabronili jej opuszczać pałac

Co się stało? Przedstawiciele Pałacu Buckingham nie wdają się w szczegóły. Poinformowali jedynie, że Camilla jest chora na "sezonową chorobę". Może to być zwykłe przeziębienie, grypa, albo któryś z wariantów Covid-19. Wiadomo natomiast, że przebieg choroby jest dość ciężki, a lekarze nakazali królowej małżonce, by przez kilka dni nie opuszczała pałacu i odpoczywała. Nie wiadomo jednak jak poważny jest jej stan. 

Sonda
Czy interesujesz się brytyjską rodziną królewską?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Jak odzyskać energię gdy za oknem szaro i smutno?

Posłuchaj porad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany