Styl szefów PO i PiS

Znany stylista przyjrzał się Kaczyńskiemu i Tuskowi. Surowa ocena

2022-08-18 5:30

Zbliżają się wybory parlamentarne. Liderzy wszystkich partii wyjątkowo starają się w tym czasie dbać o swój wizerunek. Jak to wygląda u Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska? Czy potrafią ubrać się adekwatnie do piastowanych funkcji? Stylista Jacob Dali ocenił style obu polityków.

Raport Walczaka: Maria Piechowska: Ukraińcy sami nie spodziewali się, że będą tak zdeterminowani

Daniel Jacob Dali nie pozostawił suchej nitki na liderach PiS i PO: Jarosławie Kaczyńskim i Donaldzie Tusku

Zdaniem Daniel Jacoba Dali szef PO nie wyróżnia się niczym spośród innych polityków. - Na chwile obecną jest tak zwyczajnie, po prostu bardzo klasycznie i na czele wielu polityków wypada średnio - mówi nam. Czy ma jakieś rady dla byłego premiera? - Lepiej by było też gdyby Tusk częściej zakładał krawat, niż paradował w rozpiętej koszuli, spod której wystaje biały bawełniany podkoszulek - komentuje ubiór Donalda Tuska stylista. Poleca także uszycie garnituru na wymiar z połyskiem.

Antoni Dudek: Starcie Tuska i Kaczyńskiego to będzie walka na śmierć i życie

Jak z kolei oceniony został styl Jarosława Kaczyńskiego? Zaskakująco nasz specjalista uważa, że prezes PiS znacznie lepiej wyglądał w latach 80. i 90. - Naprawdę miał lepszy styl, niż obecnie. Wtedy bardziej dbał o swój wizerunek publiczny i na plus wyróżniał się wśród kolegów - twierdzi Dali. Co można aktualnie zarzucić wicepremierowi? - Dziś zawsze zakłada szerokie spodnie za duże przynajmniej o dwa rozmiary, które aż proszą się o skrócenie u krawcowej - kwituje.

Poniżej galeria zdjęć w zestawieniu styli Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego