Beata Szydło

i

Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS Beata Szydło

Beata Szydło ma konto na Instagramie. 10 kwietnia wrzuciła coś, co wgniata w fotel. Nigdy wcześniej tego nie widzieliśmy

2021-04-10 14:48

Beata Szydło na ogół dość oszczędnie korzysta z mediów społecznościowych. Niewiele osób wie, że była premier ma konto na Instagramie. Teraz jednak o tym fakcie dowie się szersze grono użytkowników tego portalu. Beata Szydło bowiem właśnie w ten szczególny dzień - 10 kwietnia, w rocznicę katastrofy smoleńskiej - wrzuciła na Instagrama coś, co wgniata w fotel. Chodzi o poruszająca grafikę. Nigdy wcześniej tego nie widzieliśmy.

Beata Szydło idzie z duchem czasu i sprawnie korzysta z mediów społecznościowych. Była premier ma konta na Facebooku, Twitterze i kojarzonym przede wszystkim z celebrytami Instagramie. Eurodeputowana PiS ma tam 13,5 tys. obserwujących, co nie jest liczba powalającą. Należy jednak podkreślić, że Szydło jakoś specjalnie nie zabiega o nowych followersów. Ostatni wpis  byłej szefowej rządu na Instagramie miał miejsce 25 marca i był screenem z jej profilu na Twitterze. Wcześniej - 1 marca - Beata Szydło specjalną grafiką oddała na Instagramie hołd Żołnierzom Wyklętym. 10 kwietnia natomiast nie zapomniała o ofiarach katastrofy smoleńskiej. Europosłanka PiS najwyraźniej uznała, że w tej sytuacji słowa są zbędne. Zamiast nich znowu umieściła zapierającą dech w piersiach wymowna grafikę. Dodała tylko krótkie: "Pamiętamy". 

ZOBACZ TAKŻE: Antoni Macierewicz potwornie zwyzywany w rocznicę Smoleńska! Zakłócone obchody, przykra sprawa

Beata Szydło w momencie katastrofy smoleńskiej nie była jeszcze szerzej znana w skali ogólnopolskiej, choć od pięciu lat zasiadała w Sejmie. jej kariera nabrała tempa nieco później. W lipcu 2010 roku późniejsza premier została wiceprezesem PiS. 

ZOBACZ TEŻ: Gorzki wpis Leszka Millera w rocznicę katastrofy. „Mogli spowodować, żeby samolot zawrócił”

11. rocznica katastrofy smoleńskiej. Okazała mogiła Krzysztofa Putry (+53 l.) na cmentarzu w Białymstoku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE