Beata Szydło świętuje 58. urodziny! Przypominamy początki jej kariery

2021-04-15 6:18 Sara Osiecka AS.
Beata Szydło
Autor: Marek Zieliński Beata Szydło

Beata Szydło ma nie lada powód do świętowania – 15 kwietnia kończy 58 lat. To idealny moment, by powspominać dawne lata i jeszcze raz przypomnieć sobie, jak wyglądała jej kariera oraz życie prywatne. Trzeba przyznać, ze odniosła ogromny sukces na polskiej scenie politycznej. Widać też, że była premier była oddana pracy, co przyniosło jej bardzo dobre efekty.

Beata Szydło bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznwalanych kobiet w polskiej polityce. Cieszy się także dużą sympatią, co widać w życzeniach, jakie dostawała w poprzednich latach.

- Najlepsza szefowa rządu w dziejach państwa polskiego – napisał internauta w 2017 roku.

- Oby więcej takich ludzi jak Pani było w naszej Ojczyźnie! – dodał wtedy inny.

Dziś od rana na oficjalnym profilu byłej premier od rana pojawiają się najświeższe życzenia. Z całą pewnością będzie ich przybywać przez kolejne godziny.

Początki kariery Beaty Szydło

Beata Szydło jest związana z polityką od 1998 roku, gdy została burmistrzem w Brzeszczach. Była także radną powiatu oświęcimskiego, a w 2002 roku została wybrana na radną sejmiku mazowieckiego. Trzy lata później zasiliła szeregi Prawa i Sprawiedliwości. Co było dalej? Dowiecie się z naszej galerii.

Express Biedrzyckiej - Jan Kanthak: PiS nie znajdzie lepszych koalicjantów
Beata Szydło świętuje 58. urodziny! Wasze życzenia jej się po prostu należą NOWA
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze