Były dziennikarz TVP o prezesie PiS: „Kaczyński się kończy”. Ma jedną radę

2021-04-14 15:28 cha
Jarosław Kaczyński
Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński ma nie lada orzech do zgryzienia. Problemy z niepokornymi koalicjantami zdają się nie mieć końca. Czy prezes Prawa i Sprawiedliwości ma jakiś plan? Czy w grę wchodzą przyspieszone wybory? Trudno sobie nie zadawać tych pytań, patrząc na to, co się dzieje w Zjednoczonej Prawicy. Tymczasem dosadnie o Kaczyńskim postanowił napisać były dziennikarz TVP, obecnie działacz związkowy – Piotr Szumlewicz. Jak stwierdził, „Kaczyński się kończy”, prezesowi dał też radę, która raczej nie przypadnie do gustu nikomu w PiS.

Nie da się ukryć, że Jarosławowi Kaczyńskiemu z coraz większym problemem przychodzi trzymanie w ryzach koalicjantów - Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina, oraz ich posłów. Nic dziwnego, że niemal cały świat polityczny czeka z niecierpliwością na ruch prezesa PiS. Tymczasem były dziennikarz TVP, publicysta, a obecnie przewodniczący Związku Zawodowego Związkowa Alternatywa, postanowił wbić ostrą szpilę w Kaczyńskiego. W kontekście tego, co dzieje się w Zjednoczonej Prawicy może być ona dla lidera koalicji rządzącej bardzo bolesna. - Jarosław Kaczyński się kończy. Przestaje być sprawczy, nie panuje nad koalicjantami, nie odnajduje się w roli wicepremiera, nie ma pomysłu, jak odzyskać inicjatywę. Zostaje tylko nienawiść do Tuska – stwierdził Piotr Szumlewicz na swoim Twitterze. Publicysta postanowił też doradzić Kaczyńskiemu, co winien zrobić w tej sytuacji. - Powinien wycofać się z działalności politycznej – nie ma wątpliwości Szumlewicz.

NIE PRZEGAP: Gowin mówi o końcu koalicji i stawia PiS ULTIMATUM. Koniec Zjednoczonej Prawicy jest bliski?

Super Raport 14.04 (Goście: Jan kanthak - Solidarna Polska, Krzysztof Śmiszek - Lewica) Sedno Sprawy: Łukasz Schreiber
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze