Smutne doniesienia o Beacie Szydło. Wszystko zostało potwierdzone

2021-03-23 6:28
 Beata Szydło
Autor: Beata Szydło/Instagram Beata Szydło

Polityków można oceniać przez pryzmat programu, światopoglądu lub... mody. Europa zobowiązuje! Nasi europosłowie na brukselskich salonach starają się dotrzymać kroku kolegom z innych krajów. I dotyczy to właśnie również mody! Specjalnie dla „Super Expressu” polskim eurodeputowanym przyjrzał się modowy ekspert rezydujący na Ibizie - Daniel Jacob Dali.

Jak radzą sobie polscy politycy w Brukseli, jeśli chodzi o ubiór? Pozornie może się wydawać, ze zawsze eleganccy i nieskazitelni politycy nie mają za dużo możliwości, jeśli chodzi o strój. Krawat i garnitur lub garsonka wydają się szczytem możliwości. Nic bardziej mylnego - możliwości jest naprawdę wiele, a połączenie nienagannego wyglądu z nutką ekstrawagancji nie należy do prostych, ale może dać fenomenalne rezultaty. Wystarczy spojrzeć choćby na zagraniczne wzorce.

Nie przegap: Wydało się, z kim Kinga Duda jest w związku! Rodzice już zacierają ręce

- Przewodnicząca parlamentu, Ursula von der Leyen (63 l.), to lider w parlamencie pod względem mody i stylu. Zawsze nienagannie ubrana, z rewelacyjnym wyczuciem stylu. Jeśli przyjrzymy się czeskiej posłance Dicie Charanzovej (46 l.) zauważmy również sporo różnic w porównaniu z naszymi rodakami. Dita to synonim mody sama w sobie. Jej stylizacje to jedne z najlepszych w europarlamencie – stwierdził Daniel Jacob Dali.

Jak w takim razie radzą sobie polscy europosłowie? Ekspert przyjrzał się kilku z nich. Wnioski, nie raz bardzo dosadne, prezentujemy w naszej galerii.

Czy latem będzie można organizować wesela, koncerty i inne imprezy masowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE