Wydało się, z kim Kinga Duda jest w związku! Rodzice już zacierają ręce

2021-03-22 15:02
Tu będzie miała praktykę Kinga Duda
Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Tu będzie miała praktykę Kinga Duda

Kinga Duda do tej pory była skupiona przede wszystkim na zdobyciu wykształcenia, odbywania kursów i robienia stażów. Trzeba przyznać, że dzięki swoim rozważnym działaniom ma CV godne pozazdroszczenia, jednak nie zapomniała też o swoim życiu prywatnym.

Kinga Duda skupiła na sobie uwagę jako doradca społeczny prezydenta, gdzie podobno świetnie się sprawdzała. Trzeba przyznać, że taka posada na pewno pomoże jej w rozwoju kariery. Jak widać młoda prawniczka doskonale sobie radzi w kwestiach zawodowych i tak samo jest z sferze uczuciowej.

Nie przegap: Kasia Tusk pokazała zdjęcie z salonu. Jeden detal zadziwia, fani w szoku

Jak ustalił „Dobry Tydzień”, córka pary prezydenckiej od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Bartłomiejem, studentem medycyny. Jego matka zaś jest dyrektorką szpitala. Tygodnik podaje, że rodzice Kingi Dudy zacierają ręce z radości i mają nawet zaczynać rozmyślania nad wnukami. Podobno powoli zaczynają namawiać córkę do wzięcia ślubu.

Z pewnością Andrzej i Agata Dudowie bardzo się cieszą z wyboru jedynaczki. Mówi się, że wielu rodziców chciałoby, by ich córka związała się z lekarzem lub prawnikiem. Mogłoby się zdawać, że młoda prawniczka będzie chciała się związać właśnie z kimś o podobnym fachu, ale jak widać to właśnie przyszły lekarz skradł jej serce.

Kinga Duda przyłapana w Warszawie. Samodzielne życie pod specjalnym nadzorem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE