Pomysł Kukiza wbija w fotel, chce testować posłów na narkotyki. „Wiem, jak się zachowuje człowiek po używkach”

2021-04-12 18:15 Sara Osiecka
Paweł Kukiz
Autor: Marek Zieliński Paweł Kukiz

Paweł Kukiz jest nieugięty w sprawie przeprowadzania testów na obecność narkotyków w Sejmie. - Byłem na scenie rockowej przez blisko 30 lat. Ja wiem, jak się zachowuje człowiek po amfetaminie, alkoholu i marihuanie – powiedział w rozmowie z dziennikarzami RMF FM.

Paweł Kukiz uważa, ze sprawdzanie, czy politycy wchodzą do Sejmu całkowicie trzeźwi jest bardzo dobrym pomysłem. Stwierdził też, ze często obserwuje podejrzane zachowania.

Nie przegap: Pamiętacie Misiewicza? Schudł aż 43 kg! Teraz wygląda jak model [ZDJĘCIA]

- Często widzi się takie zachowania, że albo to jest objaw jakichś zdrowotnych niedomagań, albo spożycia nadmiernej ilości używek – ocenił.

Zobacz: Sławomir Nowak opuszcza areszt! "Pewnych blizn już nigdy z siebie nie zdejmę"

Stwierdził też, że testy na narkotyki lub badania alkomatem powinno być wykonywane, gdy zachodzi podejrzenie, że poseł mógł zażyć którąś z tych używek. Wszystko po to, by mieć pewność, że osoby na sejmowej mównicy są całkowicie świadome, o czym mówią.

- Nie mam wątpliwości. Poseł to nie jest święta krowa, osoba, która może sobie po jednym głębszym wyjść na mównicę i bzdury większe czy mniejsze wygadywać – ocenił.

qz-Le9z-6XrE-CBZJ

Super Raport 12.04 (Goście: Jacek Jaśkowiak - prezydent Poznania, PO oraz dr Tomasz Karauda - lekarz) Sedno Sprawy: Michał Woś
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze