Bartłomiej Misiewicz schudł aż 43 kg! Teraz wygląda jak model [ZDJĘCIA]

Bartłomiej Misiewicz
Autor: AP/EAST NEWS Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz jeszcze kilka lat temu był jedną z osób ze świata polityki, o której było bardzo głośno. Wszystko dlatego, że współpracował z Antonim Macierewiczem, a przez pewien czas sprawował funkcję rzecznika MON. Wszyscy pamiętają go jako pucułowatego młodzieńca. Dziś nie przypomina dawnego siebie! Sporo schudł i zmienił się nie do poznania. Misiewicz wygląda jak model. Zobaczcie sami.

Bartłomiej Misiewicz niedawno skończył 31 lat, jednak mimo młodego wieku, jest znany od dawna. Kiedyś było o nim głośno w całej Polsce! Był jedną z najbardziej rozpoznawalnych ludzi związanych ze środowiskiem władzy, bo współpracował z Antonim Macierewiczem i był rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej. To jednak już dawne dzieje, o których nie wszyscy już pamiętają. Tak jak o dawnym wyglądzie Misiewicza, który zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat. W pamięci Polaków Bartłomiej Misiewicz zapisał się jako młody chłopak z okrągłą buzią. Dziś jest  nie do poznani! Nie dość, że mocno schudł, bo jak sam przyznał zgubił aż 43 kg, to jeszcze zmienił fryzurę i styl. Postawił na modną fryzurę i eleganckie stroje, dobrze skrojone garnitury w modnych kolorach. Co więcej zmienił też styl życia i zaczął regularnie ćwiczyć, by wyrzeźbić ciało. To nie wszystkie zmiany w jego życiu.

Kasia Tusk w kostiumie za KOSMICZNE pieniądze! Fanki nie wierzą. Cena zwaliła je z nóg!

Misiewicz zmienił też branżę i realizuje się jako młody przedsiębiorca, a postępami w pracy dzieli się na Instagramie. Zobaczcie, jak przez lata zmienił się Misiewicz. Zdjęcia w naszej galerii mówią więcej niż tysiąc słów! GALERIA NIŻEJ: 

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Bosak: Czarnek jest jak Misiewicz
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze