Mieszkanie Marcinkiewicza zlicytowane! Była żona w końcu dostanie swoje alimenty [ZDJĘCIA]

2021-04-02 6:00
Kazimierz Marcinkiewicz
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Kazimierz Marcinkiewicz

Kazimierz Marcinkiewicz (61 l.) wkrótce spłaci swoje zaległości alimentacyjne! Były premier jest winien prawie 200 tys. zł swojej byłej żonie Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz (40 l.). Wczoraj komornik sprzedał jego mieszkanie za 739 tys. – Możemy być pewni, że po tej licytacji pani Izabela otrzyma całość alimentów, z którymi zalegał dłużnik – informuje nas Krzysztof Pietrzyk, rzecznik prasowy izby komorniczej w Warszawie.

Wczoraj zlicytowano mieszkanie Marcinkiewicza. Licytacja rozpoczęła się tuż po godz. 9 w warszawskim sądzie rejonowym. Około 20 osób było chętnych do nabycia mieszkania na 5. piętrze apartamentowca na warszawskiej Ochocie. Kto by przestrzegał wywieszonej kartki z napisem „ograniczenie ilości os. do 5”, skoro do wylicytowania po okazyjnej cenie jest 69-metrowe mieszkanie w nowym budownictwie? 

Na sali tłok, licytatorzy ściśnięci w ławach są zniecierpliwieni. Sędzia musiała wręcz uciszyć gadatliwą salę pełną młodych małżeństw, agentów nieruchomości i wszelkiej maści łowców tanich mieszkań. Przewód zaczyna się bez dłużnika – premiera Marcinkiewicza, który był wyłącznym właścicielem mieszkania. Cena wywoławcza – 531 tys. zł. Czas start.

Gigantyczne pieniądze na ochronę prezesa PiS. Kaczyński kosztuje miliony złotych

Cena szybuje do góry w niewiarygodnym tempie, by zatrzymać się na kwocie 739 tys. zł. To oficjalne. Mieszkanie ma już nowych właścicieli. To młode małżeństwo. – Nawet nie oglądaliśmy mieszkania, ale jesteśmy ogromnie szczęśliwi! Wokół mieszkają nasi znajomi. Będziemy biegali po sąsiedzku z Krzysztofem Śmiszkiem i Robertem Biedroniem – cieszy się dwójka zakochanych. 

Co na to były premier? – Nic o tym nie wiem, tak że komentować nie mogę – przekazał nam Kazimierz Marcinkiewicz. Również jego była żona sprawy nie komentuje. 

>>>WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"

>Sensacja! Marcinkiewicz będzie walczył w ringu. Wiemy, z kim stoczy walkę

>Marcinkiewicz pokaże swoje TATUAŻE na ciele. Nikt ich jeszcze nie widział! Posłowie już się trzęsą!

>Były premier ma DUŻY problem! Kazimierz M. pójdzie siedzieć?

Licytacja mieszkania Marcinkiewiczów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE