Ruszyła konwencja Porozumienia Jarosława Gowina [OGLĄDAJ NA ŻYWO]

2021-04-17 12:24 dnr
Prof. Wojciech Maksymowicz występuje na konwencji Porozumienia
Autor: Porozumienie / Facebook Prof. Wojciech Maksymowicz występuje na konwencji Porozumienia

Konwencja Porozumienia. W sobotę o godz. 12.00 ruszyła konwencja programowa partii Jarosława Gowina, na której mają przedstawione zostać rozwiązania ugrupowania z zakresu ochrony zdrowia, zielonego ładu i mieszkalnictwa. Swoje przemówienie wygłosi także lider ugrupowania Jarosław Gowin. Poza wicepremierem rządu Zjednoczonej Prawicy, na konwencji zorganizowanej przez Iwonę Michałek wystąpią m.in. prof. Wojciech Maksymowicz i Andrzej Sośnierz. Oglądaj na żywo już teraz!

Porozumienie zapowiedziało wcześniej, że w planie wydarzenia są trzy duże wystąpienia tematyczne dotyczące ochrony zdrowia, zielonego ładu i mieszkalnictwa, oraz wystąpienie wicepremiera Jarosława Gowina. Podczas konwencji zostaną przedstawione propozycje programowe. Głos zabiorą także Marcin Ociepa, Iwona Michałek, Wojciech Maksymowicz, Andrzej Sośnierz i Michał Wypij. Po wystąpieniach odbędą się szersze panele programowe z udziałem polityków Porozumienia. Część publiczna ma potrwać około godziny. 

Zapraszamy do oglądania. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze