Szokujące! Korwin-Mikke widzi pozytywy epidemii koronawirusa. "Gdyby umierali wszyscy..."

2021-03-28 19:11
Janusz Korwin-Mikke
Autor: Piotr Grzybowski Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał okazji do wzbudzenia kontrowersji. Poseł Konfederacji od lat słynie z szokujących wypowiedzi. W ostatnim czasie nie brak zaskakujących opinii Korwin-Mikkego o epidemii koronawirusa. Kiedy cała Polska drży w obawie przed kolejnymi tragicznymi danymi, polityk przekonuje, że nie jest tak źle. Te słowa Janusza Korwin-Mikkego naprawdę szokują! Seniorzy będą wściekli.

Janusz Korwin-Mikke to jeden z tych polityków, który bagatelizuje skutki epidemii koronawirusa. Polityk Konfederacji zasłynął już tym, że nie zmienił zdania nawet wtedy, kiedy z COVID-19 przyszło zmierzyć się jego synowi.

Nie przegap:

Niepokojące informacje o synu Janusza Korwin-Mikkego. Walczy z chorobą

- Korwin-Mikke z maczetą przy dzieciach. W tle Hitler i zmiana czasu

Tym razem Korwin-Mikke szokuje jeszcze bardziej. W obliczu trzeciej fali koronawirusa, rekordów zakażeń i wielu zgonów Janusz Korwin-Mikke doszukuje się w epidemii koronawirusa... pozytywów.

Polityk zaszokował dziś kolejnym wpisem, który przyprawia o gęsią skórkę. Co może być pozytywnego w epidemii koronawirusa i tak ogromnej liczbie zgonów? Aż trudno uwierzyć w te słowa.

Pisałem rok temu, że obiektywnie ta "pandemia" może być korzystna gospodarczo. ONI mają dobre wieści!? Ha! Gdyby umierali wszyscy mężczyźni po 65 i kobiety po 60, to miesięczną emeryturę można by podnieść do - ho-ho - miliarda zł - napisał w mediach społecznościowych Janusz Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke, to człowiek wielu talentów. Zobaczcie czym zajmuje się w domowym zaciszu

Okazuje się, że w wyniku nadmiarowej liczby zgonów wśród seniorów, pod względem oczekiwanej długości życia, cofnęliśmy się o około 12 lat, do poziomów z 2008 roku. To powoduje, że rosną emerytury tym, którzy przechodzą właśnie na emeryturę i w dobrym zdrowiu przeżyją epidemię koronawirusa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE