Tak Justyna Klimasara wyglądała w 2004 roku. Fani nie kryją zdziwienia

2021-04-19 11:29 Paulina Jaworska
Justyna Klimasara
Autor: Justyna Klimasara/Instagram Justyna Klimasara, lewicowa działaczka

Justyna Klimasara to jedna z najbardziej znanych młodych działaczek lewicy. Młoda działaczka ma wielu fanów w mediach społecznościowych, ku radości których, publikuje swoje zdjęcia. Jednak fotografia, którą zobaczyli miłośnicy Klimasary ostatnio, mocno ich zszokowała. Klimasara pokazała, jak wyglądała w 2004 roku. Fani nie kryją zdziwienia.

Justyna Klimasara ma wielu fanów w Internecie, którzy z chęcią śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Jedni uwielbiają podziwiać jej zdjęcia, często odważne, inni wolą wchodzić z nią w dyskusje. Jedno jest pewne, obok Justyny Klimasary nie da się przejść obojętnie. Młoda gwiazda lewicy zaszokowała ostatnio tym, co pokazała na Twitterze. Nikt się tego nie spodziewał, więc młodej działaczce udało się zaskoczyć fanów. Wszystko przez publikację starego zdjęcia. Justyna Klimasara pokazała fotografię z 2004 roku, czyli ze swojego dzieciństwa. Mała Justyna była uroczą dziewczynką z jaśniejszymi niż dziś włosami. Fani od razu skomentowali zdjęcie małej Klimasary: 

- A teraz taka diablica

- Jaka chudzina

Waszym zdaniem na zdjęciu da się poznać, że ta mała słodka dziewczynka to Klimasara? Piszcie!

Justyna Klimasara, seksbomba SLD. Najodważniejsze pozycje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze