Te dziewczyny zawładnęły sercem ministra Andruszkiewicza! Tylko spójrzcie na te PRZESŁODKIE zdjęcia!

2021-04-08 5:05
Adam Andruszkiewicz. Rita zawładnęła sercem ministra
Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Adam Andruszkiewicz. Rita zawładnęła sercem ministra

Ma już dwa miesiące i całkowicie zawładnęła sercem Adama Andruszkiewicza (31 l.)! - Rita jest naszym cudownym aniołkiem – mówi z dumą minister Adam Andruszkiewicz, który wykorzystał wolną chwilę i wybrał się z ukochaną żoną Kamilą i córeczką na długi, wiosenny spacer. Jak widać na naszych zdjęciach, wszyscy doskonale się bawili! Obie dziewczyny całkowicie zawładnęły sercem ministra!

- Narodziny córeczki były dla nas wielkim wydarzeniem. I te pierwsze dwa miesiące to jest niesamowity, ale i intensywny czas dla młodych rodziców, bo takie dzieciątko wymaga opieki przez całą dobę. To jest jednak wielka radość, a każdy uśmiech na twarzy Rity jest dla nas wielkim przeżyciem – opowiada nam minister w KPRM Adam Andruszkiewicz, który cieszy się z każdej chwili spędzonej z najbliższymi. Polityk zabrał ostatnio żonę Kamilę i Ritę na długi spacer, żeby pokazać córeczce świat. - Wspólne, rodzinne spacery są okazją do tego, żeby tą więź w rodzinie umacniać jeszcze bardziej. Rita była bardzo zadowolona ze spaceru – kwituje Adam Andruszkiewicz. 

NIE PRZEGAP: Kasia Tusk w końcu przerwała milczenie na temat swoich rodziców. Smutne, bolesna prawda

Super Raport 07.04 (Goście: Dariusz Joński - KO, Szymon Hołownia - Polska 2050) Sedno Sprawy: dr Artur Zaczyński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE