Andrzej Duda w Bydgoszczy: Marzec 1981 roku nazywany jest często karnawałem Solidarności

i

Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Andrzej Duda w Bydgoszczy: "Marzec 1981 roku nazywany jest często karnawałem Solidarności"

Tego nie przeczytasz w sieci o Andrzeju Dudzie! Tak zdecydował Google

2021-03-29 18:04

Kilka dni temu opinię publiczną rozgrzała informacja o tym, że prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Jakubowi Żulczykowi. Znanemu pisarzowi za nazwanie prezydenta Andrzeja Dudy "debilem" grozi nawet do trzech lat więzienia. Obraźliwe hasło rzucone pod adresem Andrzeja Dudy zyskało w sieci bardzo dużą popularność. Na tę sytuację zareagowała firma Google, która usunęła je z wyszukiwarki - informuje portal Wirtualne Media.

Google usuwa z wyszukiwarki obraźliwe hasło o Andrzeju Dudzie

Okazuje się, że w wyszukiwarce Google zablokowana została podpowiedź łącząca prezydenta Andrzeja Dudę z obraźliwym słowem. Firma tłumaczy, że hasło to było niezgodne z regulaminem mechanizmu autouzupełniania i usunięcie hasła nastąpiło automatycznie. Aby się o tym przekonać, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google imię i nazwisko prezydenta.

Nie przegap:

- Afera! Słynny pisarz o Andrzeju Dudzie: „de***l”. Teraz grożą mu 3 lata więzienia

- Mocne słowa! Aż trudno uwierzyć do kogo Skiba porównał Andrzeja Dudę

Screen google

i

Autor: screen google
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE