W internecie nic nie ginie! Przekonała się o tym posłanka Gowina. Pawłowska w tarapatach

Monika Pawłowska
Autor: twitter Monika Pawłowska,

Jeszcze nie tak dawno posłanka Monika Pawłowska krytykowała działania policji wobec manifestantek ze Strajku Kobiet. Dziś broni funkcjonariusza, który pałką okładał protestującą kobietę. Skąd taka zmiana? Nie bez znaczenia może być głośny polityczny transfer, którego Pawłowska stała się główną bohaterką. Czyżby przejście z Lewicy do Porozumienia Jarosława Gowina tak mocno wpłynęło na poglądy posłanki?

Szokujące nagranie. Pawłowska broni policji

Media społecznościowe obiegło dziś szokujące nagranie z Głogowa, na którym widać jak policjant pałką bije manifestującą kobietę. W obronie funkcjonariusza stanęła posłanka Porozumienia Monika Pawłowska, która jeszcze nie tak dawno w Sejmie reprezentowała Lewicę.

- Rozpoczął się ponownie bezpardonowy atak na polską policję w celu zbicia kapitału politycznego przez partie pokroju Platformy czy jej przystawek. Ci sami funkcjonariusze, na których tak plujecie każdego dnia zapewniają, że żyjemy w bezpiecznym państwie - tak Pawłowska skomentowała wpis Marcina Kierwińskiego z PO, który stwierdził m.in., że "ciężko uwierzyć że to obrazki z Polski a nie Białorusi lub Rosji".

Nie przegap:

- Głogów: Policjant wyciągnął PAŁKĘ i zaczął BIĆ kobietę! SZOKUJĄCE nagranie [WIDEO]

- Niespodziewany transfer. Posłanka z Lewicy zasiliła Zjednoczoną Prawicę. Co na to Kaczyński?

- Kim jest posłanka, która wybrała Gowina? Tego o Pawłowskiej nie wiedziałeś

Przypomnieli dawne stanowisko Pawłowskiej

Internauci szybko przypomnieli posłance Pawłowskiej, że jeszcze nie tak dawno, będąc posłanką Lewicy, stawała w obronie manifestujących. Zdanie ws. działań policji zmieniła najwyraźniej po zmianie barw partyjnych.

Trwa Komisja ASW, na której Komendant policji i minister Mariusz Kamiński tłumaczą użycie pałek teleskopowych wobec kobiet na Strajku Kobiet. Lewica w pełnym składzie - tak posiedzenie sejmowej komisji Pawłowska relacjonowała jeszcze w grudniu zeszłego roku.

Strajk przedsiębiorców 10 kwietnia w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze