Wpadka Andrzeja Dudy? W sieci zawrzało, rzecznik tłumaczy

Andrzej Duda
Autor: Jacek Dominski/REPORTER

Na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta umieszczono informację dotyczącą rozmowy Andrzeja Dudy z królem Jordanii. Sęk jednak w tym, że internauci wytknęli prezydentowi wpadkę. Czy tak rzeczywiście było? Sprawę wytłumaczył rzecznik głowy państwa, Błażej Spychalski.

- Prezydent RP złożył na ręce monarchy gratulacje i najlepsze życzenia z okazji przypadającej 11 kwietnia setnej rocznicy powstania Jordanii. Obaj przywódcy wyrazili nadzieję, że pokonanie pandemii umożliwi powrót do wysokiej dynamiki kontaktów dwustronnych. W tym kontekście Król Abdullah potwierdził wolę złożenia wizyty oficjalnej w Warszawie w możliwie szybkim terminie -poinformowała Kancelaria Prezydenta. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że prezydent miał nałożoną maseczkę, zaś na zdjęciu trudno znaleźć kabel do telefonu. Dla części internautów stało się to obiektem żartów. 

- Po pierwsze tego typu rozmowy przeprowadza się wspólnie ze współpracownikami przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Stąd maseczka. Co do drugiego „newsa” to może trudno to sobie wyobrazić ale ten telefon może być także podłączony do linii z boku aparatu - tłumaczył rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski.

NIE PRZEGAP: Szokujące zachowanie Andrzeja Dudy w sklepie. Zdjęcia są dowodem. On naprawdę to zrobił!

Duda na zakupach. Najlepsze memy. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze