Iga Świątek marzy o domu nad Oceanem

Iga Świątek odpowiadała na pytania nadesłane przez kibiców. Jeden z fanów zapytał czterokrotną mistrzynię Roland Garros o jej największe marzenie poza tenisem. Odpowiedź była zaskakująca.

Iga Świątek marzy o dużym domu nad oceanem

Iga Świątek w trakcie turniejów odpowiada nie tylko na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowych. Polka często bierze udział w różnych zabawach i interakcjach z kibicami. Tak było również tradycyjnie w Stuttgarcie. Iga Świątek odpowiedziała też na pytania nadesłane przez kibiców. Jeden z fanów zapytał naszą gwiazdę, jakie jest jej największe marzenie poza tenisem. Iga Świątek odpowiedzi udzieliła za pośrednictwem Instagrama na oficjalnym koncie turnieju Porsche Tennis Grand Prix.

Poza tenisem moje największe marzenie to mieć super ładny, duży dom nad oceanem - zdradziła Iga Świątek. - Pewnie jak już zakończę karierę, będę miała dużo pomysłów, co dalej robić. Jeszcze nie wiem co, ale mam nadzieję, że nauczę się, jak prowadzić biznes i odkrywać inne części życia. To moje marzenie - dodała z przymrużeniem oka Polka.

Dom nad oceanem? Czyżby Iga Świątek planowała po zakończeniu kariery spędzać dużo czasu poza Polską? Czterokrotna mistrzyni Roland Garros zawsze podkreślała, że bardzo lubi wypoczywać blisko wody i na łonie natury. Ciekawe, czy ma już upatrzone konkretne miejsce, w którym chciałaby kupić wspomnianą nadmorską posiadłość...

GALERIA: Iga Świątek na wakacjach, w bikini i na plaży

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?
Pytanie 1 z 35
Trenerem Igi Świątek był w latach 2024-2026...
Iga Świątek o szalonej końcówce sezonu i przygotowaniach do kolejnego | Super Tenis
SuperSport
EMERYCI MILIONERZY. Lewandowski, Świątek co zrobią po zakończeniu kariery? SuperSport

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki