Iga Świątek marzy o dużym domu nad oceanem
Iga Świątek w trakcie turniejów odpowiada nie tylko na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowych. Polka często bierze udział w różnych zabawach i interakcjach z kibicami. Tak było również tradycyjnie w Stuttgarcie. Iga Świątek odpowiedziała też na pytania nadesłane przez kibiców. Jeden z fanów zapytał naszą gwiazdę, jakie jest jej największe marzenie poza tenisem. Iga Świątek odpowiedzi udzieliła za pośrednictwem Instagrama na oficjalnym koncie turnieju Porsche Tennis Grand Prix.
Poza tenisem moje największe marzenie to mieć super ładny, duży dom nad oceanem - zdradziła Iga Świątek. - Pewnie jak już zakończę karierę, będę miała dużo pomysłów, co dalej robić. Jeszcze nie wiem co, ale mam nadzieję, że nauczę się, jak prowadzić biznes i odkrywać inne części życia. To moje marzenie - dodała z przymrużeniem oka Polka.
Dom nad oceanem? Czyżby Iga Świątek planowała po zakończeniu kariery spędzać dużo czasu poza Polską? Czterokrotna mistrzyni Roland Garros zawsze podkreślała, że bardzo lubi wypoczywać blisko wody i na łonie natury. Ciekawe, czy ma już upatrzone konkretne miejsce, w którym chciałaby kupić wspomnianą nadmorską posiadłość...