41-letnia Marta Kaczyńska w bikini. Zdjęcia bez cenzury osłupiają

2021-08-03 4:30
Marta Kaczyńska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska nie może narzekać na brak zajęć, jednak udało jej się znaleźć chwilę na odpoczynek w pięknych okolicznościach – prawniczka z synkiem wybrała się nad morze. Zobacz w naszej galerii, jak się bawiła.

Marta Kaczyńska postanowiła odetchnąć trochę od codziennych obowiązków. Wybrała się z synkiem nad Bałtyk, by nacieszyć się wodą i piękną pogodą. Wskoczyła w jasne bikini, które doskonale wyeksponowało jej smukłą i muskularną sylwetkę. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego beztrosko bawiła się ze Stasiem w morzu, podnosząc do góry i brodząc wśród fal. Trzeba przyznać, że wyglądała niczym rusałka wśród fal. Nie zabrakło także chwili na leniuchowanie na złotym piasku. Marta Kaczyńska poświęciła chwilę, by poleżeć i się poopalać. Mogła też liczyć na towarzystwo, bowiem spotkała się ze swoim wujkiem, Janem Marią Tomaszewskim, który pojawił się nad wodą ze swoją partnerką, prezenterką Beatą Fido. Para wypoczywa nad Bałtykiem, o czym niedawno pisaliśmy. Widać, ze wszyscy uwielbiają spędzać czas nad morzem! Jan Maria Tomaszewski w końcu udał w towarzystwie partnerki się do knajpki na plaży, a po chwili dołączyła do nich Marta Kaczyńska z synkiem. Spędzili wspaniały rodzinny czas, ciesząc się piękną pogodą!

Kaczyńska szaleje w wodzie i spotyka się z wujem Tomaszewskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE