Beata Kempa ma koronawirusa

2021-12-01 19:52
Beata Kempa z mężczyznami swojego życia
Autor: Marek Kudelski/Super Express Beata Kempa z mężczyznami swojego życia

Europosłanka PiS Beata Kempa poinformowała w środę, że jest zakażona koronawirusem. "I mnie przychodzi zmierzyć się z Covid19. Otrzymałam pozytywny wynik testu. Dziękuję za wszelkie słowa otuchy" - napisała na Twitterze.

I mnie przychodzi zmierzyć się z Covid19. Otrzymałam pozytywny wynik testu. Dziękuję za wszelkie słowa otuchy" - napisała na Twitterze.

W połowie listopada koronawirusem zakaził się Ryszard Terlecki. Jak tłumaczył, test wykonał rutynowo i nie spodziewał się, że coś mu jest. Wicemarszałek Sejmu dodał dzień po wykryciu COVID-19, że nie miał objawów, poza drobnym kaszlem. Po niemal dwóch tygodniach od infekcji polityk wrócił do pracy.

Prof. Simon odpowiada na pytania dotyczące koronawirusa

Obecnie w Polsce notuje się rekordy zakażeń IV fali koronawirusa. Tylko dzisiaj potwierdzono 29 064 nowych zakażeń. Zmarło 570 chorujących na Covid-19. Analitycy wskazują jednak, że przyrosty nowych przypadków, a także odsetek pozytywnych testów zaczął w końcu spadać, co może sugerować, że szczyt fali jest już za nami - informuje RMF24. 

Sonda
Czy obawiasz się wariantu koronawirusa: omikron?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE