Dr Paweł Grzesiowski ujawnił PRAWDĘ o szczepieniach lekarzy. Koronawirus w Polsce

2021-01-31 16:36
Paweł Grzesiowski
Autor: SUPER EXPRESS, FORUM Paweł Grzesiowski

Lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy służby zdrowia mieli być z założenia szczepieni na koronawirusa jak najszybciej i w pierwszej kolejności. Jak przebiega akcja szczepień lekarzy na Covid-19? Dr Paweł Grzesiowski, znany polski pediatra i immunolog udostępnił zaskakujące dane!

Jak naprawdę wyglądają szczepienia na koronawirusa w Polsce? W pierwszej kolejności mieli być zaszczepieni lekarze czy pielęgniarki, tak bardzo narażeni na kontakt z Covid-19. Czy ta akcja się udała? Ciekawe i optymistyczne dane na ten temat udostępnił właśnie na swoim Twitterze dr Paweł Grzesiowski, znany pediatra, immunolog i wykładowca Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Co wynika z danych udostępnionych przez dr Grzesiowskiego, zawartych w artykule na stronie podyplomie.pl?

NIE PRZEGAP: Książę Harry WRACA do Anglii SAM! Będzie rozwód? Skandal w rodzinie królewskiej

"Jeśli te dane są wiarygodne, to w pierwszym miesiącu zaszczepiło się 94% lekarzy, 57% lekarzy dentystów, 62% pielęgniarek i położnych, 50% diagnostów lab. To wielki sukces wiedzy nad wirusem. Jeszcze ponad 100 tys osób z grupy 0 czeka na pierwszą dawkę 👉" - pisze lekarz. Według podyplomie.pl póki co zaszczepiono 134,5 tys. lekarzy, 22 tys. dentystów, 144,3 tys. pielęgniarek, 17,7 tys. położnych, 14 tys. farmaceutów, 8,4 tys. diagnostów laboratoryjnych i 55 felczerów.

NIE PRZEGAP: Aniela Świderska nie żyje. Była gwiazdą kultowych polskich filmów

dr Paweł Grzesiowski: Restauracje i siłownie nie muszą być zamknięte [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE