Ewa Minge o porażce Marianny Schreiber. Padły szokujące słowa

2021-09-18 6:30
Ewa Minge znowu zrobiła usta
Autor: Akpa Ewa Minge znowu zrobiła usta

Marinna Schreiber, żona Łukasza Schreibera - ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego (53 l.) odpadła w programu Top Model w 3. odcinku. Nie nadawała się na modelkę? Ewa Minge w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała, dlaczego nie ma predyspozycji do wykonywania tego zawodu. Schreiber mimo zgrabnej sylwetki nie nadaje się do zawodu modelki.

- Jedyne co mi przychodzi do głowy to taka mocna dość uroda. Wygląda bardzo poważnie na swój wiek. Nie jest to typ urody na modelkę, ale może być to typ urody na konkursy piękności - mówi nam Ewa Minge, dodając przy tym, że żona polityka jest bardzo atrakcyjna.

Po emisji odcinka z udziałem Marianny Schreiber w mediach zawrzało. Obserwatorzy polskiego show-biznesu byli zaskoczeni, że żona polityka PiS bierze udział w takim programie. Sama podczas pierwszego odcinka zapewniała, że robi to w tajemnicy przed mężem, bo być może by w nią "nie uwierzył". Wyjaśniała to wówczas przed kamerą i jury.

- Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną.

Kim jest Marianna?

Jest 28-letnią mamą i magistrem pedagogiki. W planach ma zrobienie doktoratu. Zawodowo spełnia się jako terapeutka oraz nauczycielka. W przeszłości uprawiała dużo sportu, w tym piłkę nożną. W "Top Model" zwierzyła się, że pochodzi z biednej rodziny, a zaistnienie w modelingu pozwoliłoby odbić się jej od dna. NB

Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE