Kraśko zmiażdżył Olejnik! Dziennikarka będzie wstrząśnięta. Wszystko jasne

2021-12-08 12:54
Piotr Kraśko, Monika Olejnik
Autor: AKPA Piotr Kraśko, Monika Olejnik

Miażdżące dane naszej sondy! Zapytaliśmy Czytelników, kto ich zdaniem jest lepszym dziennikarzem: Piotr Kraśko czy może Monika Olejnik. Obydwoje są w mediach od lat, pracują w TVN, a do tego razem działają. Niestety, wyniki sondy są miażdżące dla Olejnik. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Monika Olejnik i Piotr Kraśko kilka miesięcy temu wzięli udział w niezwykłym przedsięwzięciu. Wystąpili razem na scenie koncertu zorganizowanego z okazji 20-lecia stacji TVN24. Olejnik i Kraśko są związani ze stacją. Dziennikarka pracuje tam już od 2006 roku, a Kraśko dołączył do ekipy w 2016 roku, czyli aż 10 lat po Olejnik. Teraz jest jednak jednym z filarów stacji, podobnie jak jego koleżanka. Nic dziwnego, że to właśnie ta dwójka w czasie koncertu w Sopocie razem prowadziła wydarzenie. Jako osoby blisko związane ze światem polityki (Olejnik w swojej "Kropce nad i" magluje polityków na wszystkie strony, a Kraśko zadaje im pytania jako jeden z gospodarzy "Faktów po Faktach") na koncercie nawiązywali do władzy i politycznych tematów. Nic dziwnego, że samo nasuwa się porównanie tej dwójki dziennikarzy. Kto zdaniem widzów jest lepszym dziennikarzem? Oboje przez lata byli i nadal są w czołówce dziennikarzy w Polsce, mają wielu fanów, ludzie ich doskonale znają. Oboje zajmują się podobnymi tematami. Kto więc, jest lepszy? Wyniki naszej sondy okazały się miażdżące dla Moniki Olejnik! Została wprost znokautowana przez młodszego kolegę. 

Kraśko zmiażdżył Olejnik! Dziennikarka będzie wstrząśnięta. Wszystko jasne

Jakie są wyniki sondy? W naszej sondzie na pytanie "KTO JEST LEPSZYM DZIENNIKARZEM WEDŁUG CIEBIE: OLEJNIK CZY KRAŚKO?" odpowiedziało grubo ponad 1000 osób. Z czego ponad 82 proc. głosujących postawiło na Kraśkę, a jedynie 17 proc. na Olejnik. 

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE