Pawłowicz w natarciu! Pokazała, co Szwedzi mają zwrócić Polsce. Żarty się skończyły

2021-06-22 13:40
Krystyna Pawłowicz
Autor: Artur Hojny/Super Express

Krystyna Pawłowicz nie odpuszcza! Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie zraziła się negatywnymi komentarzami po tym, jak na Twitterze oświadczyła, że mecz Polska-Szwecja na EURO 2020 to świetna okazja do tego, żeby Szwedzi zwrócili Polsce dobra zagrabione podczas potopu szwedzkiego z połowy XVII w. Wprawdzie była posłanka PiS stwierdziła, że jej wpis był "żartobliwy", ale chyba jednak zmieniła zdanie. Krystyna Pawłowicz pokazała dziś Szwedom, co konkretnie, jej zdaniem, powinni zwrócić Polsce. Zobacz zdjęcia, które opublikowała sędzia TK.

Krystyna Pawłowicz nie zamieszcza odpuszczać Szwedom! Sędzia TK najpierw zażądała od Szwedów zwrotu polskich dóbr kultury, zagrabionych podczas potopu szwedzkiego, a teraz pokazała, co dokładnie powinno zostać zwrócone Polsce. A to wszystko z okazji meczu Polska - Szwecja na EURO 2020.

Nie przegap: Pawłowicz znów w furii! Wypomina Szwedom Potop przed meczem piłkarskim. "Złodziejskie interesy"

Krystyny Pawłowicz nie zraziły nie tylko głosy polskich kibiców, którzy przekonywali, że nie warto mieszać sportu z polityką, ale również reakcja szwedzkich mediów, które przytoczyły wpisy sędzi TK i stwierdziły, że była posłanka PiS "domaga się zemsty" za potop szwedzki.

Nie przegap: Szwedzkie media wściekłe na Krystynę Pawłowicz! Sędzia TK wywołała burzę

Choć Krystyna Pawłowicz w pewnym momencie zaczęła wycofywać się ze swoich słów i stwierdziła, że jej wpis miał charakter "żartobliwy" to dziś na nowo rozgrzała emocje internautów. Tym razem sędzia TK udostępniła zdjęcia łupów wojennych Szwedów, które - zdaniem Pawłowicz - powinny wrócić do Polski.

Express Biedrzyckiej - Jarosław Sellin: Stabilizujemy sytuację w Zjednoczonej Prawicy
FB SE Pawłowicz
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE