Po latach Jarosław Kaczyński wyznał prawdę. Była jego miłością, takiego końca związku nikt by nie chciał

2021-06-19 12:54
 Jarosław Kaczyński
Autor: Twitter Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej tajemniczych polskich polityków. Prezes Prawa i Sprawiedliwości unika mówienia o swoim życiu prywatnym. Niewiele o nim wiadomo, poza tym, że uwielbia swoje wnuczki i jest miłośnikiem zwierząt. Mało kto wiedział, że Jarosław Kaczyński był kiedyś zakochany!. Po latach wyznał prawdę w wywiadzie dla „Gali”. Niestety, finał jego historii może zasmucić. Nikt by tego nie chciał.

Jarosław Kaczyński o d dawna stawia pracę na pierwszym miejscu. Nie daje sobie ani chwili wytchnienia – nawet w domu, w wolnym czasie, nie potrafi zapomnieć o obowiązkach zawodowych. W swoje ostatnie 72. urodziny, które obchodził 18 czerwca, zamiast świętować, pojechał do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Jednak nie zawsze tak było – niegdyś Jarosław Kaczyński był także oddany pewnej kobiecie. Jak wspomniał w wywiadzie dla „Gali” z 2010 roku, był czas, gdy tworzyli związek. - Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień – powiedział prezes PiS..

Nie przegap: Tak Jarosław Kaczyński obchodził urodziny. Dostał nietypową przesyłkę

Rozstanie nigdy nie należy do przyjemnych i z pewnością nikt, kto się angażuje, nie chce takiego zakończenia relacji. Jarosław Kaczyński ewidentnie woli milczeć na ten temat. Jego zwolennicy muszą się pogodzić z dyskrecją polityka – prezes PiS woli być oceniany przez pryzmat swoich osiągnieć zawodowych niż życie prywatne.

Zobacz: Wróżbita sprawdził przyszłość Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie lekko

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze