Poseł KO zrobił się na bóstwo u fryzjera! Kowal brzytwy się nie boi [ZDJĘCIA]

2022-05-14 6:00
Kowal brzytwy sié nie boi
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Kowal brzytwy sié nie boi

- Robiłem się na łysola! Jako dziecko zawsze bałem się brzytwy, a teraz ją uwielbiam – przyznaje nam poseł KO Paweł Kowal (47 l.), który wybrał się do fryzjera kultywującego niemal wymarłą sztukę golibrodzenia brzytwą.

Po co mu wielkie salony fryzjerskie, jeśli jest pani Wiesława! Paweł Kowal uwielbia miejsce do którego od wielu lat uczęszcza na golenie głowy i przycinanie brwi. Przy okazji może poplotkować, pogawędzić o życiu. - Po co mi wyszukani barberzy, jak mogę przyjść do pani Wiesi, którą znam od 20 lat i się ostrzyc. Tylko pani Wiesia ma wyczucie mojej głowy. Ona jest moim psychologiem. Rozmawiamy o życiu, emanuje z niej wielkie dobro i przyjaźń. Uwielbiam strzyc się u pani Wiesi, i tak od wielu lat! – zachwala w rozmowie z nami Paweł Kowal. 

Na całe szczęście mroczne chwile pandemii są za nami i pani Wiesława może nadal krzewić niemal wymarłą sztukę golenia brzytwą oraz pomagać w rozterkach swoich klientów. Jak takie strzyżenie wygląda w praktyce? Kliknij w galerię poniżej, by zobaczyć zdjęcia! 

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: Putin ściąga na Rosję hańbę i wielką biedę

>>>Dlaczego Kaczyński nie był na pogrzebie Ludwika Dorna?! W PiS się o tym nie mówi! Tajemnicza historia

>>>Paweł Kowal został bokserem! UWAGA! Jest w tym dobry. Zdjęcia nie kłamią

>>>"Putin jest jak Hitler"! Mocne słowa Pawła Kowala [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE