Smutne, przez co przechodzi Magdalena Ogórek. Nie jest dobrze, modli się za tatę

2021-05-09 11:05
Magdalena Ogórek
Autor: AKPA/Podlewski

Magdalena Ogórek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek TVP. Piękna blondynka zaczęła karierę w Telewizji Polskiej w 2016 roku i od tamtej pory może się cieszyć sporą sympatią widzów. Zawsze profesjonalna i szykowna, nie daje po sobie poznać, że w jej życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej. Dopiero teraz Magdalena Ogórek postanowiła zdradzić prawdę o tym, z czym musi się mierzyć na co dzień. - Mam za sobą bardzo ciężki rok – wyznała na Twitterze.

Magdalena Ogórek nie lubi chwalić się swoim życiem prywatnym publicznie. Stara się stronić od skandali, a uwagę skupiać raczej na swoim zamiłowaniu do sztuki – ma nawet tytuł doktora, zdobyty dzięki pracy „Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV wieku”. Mało kto wie, że była także wykładowczynią na kilku uczelniach. Piękna prezenterka jest także mamą 16-letniej dziewczyny. Mogłoby się wydawać, że była konkurentka Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich nie ma powodów do narzekań. Prawda jest jednak zupełnie inna, a Magdalena Ogórek przyznała, że ma za sobą ciężkie przejścia, które sprawiły, że zdecydowała się udać do Jasnej Góry. O wszystkim opowiedziała na swoim Twitterze. Jej post został jednak skrytykowany przez część internautów. W odpowiedzi prezenterka TVP wyjawiła prawdziwy, smutny cel swojej wizyty.

Magdalena Ogórek modli się za tatę

6 maja Magdalena Ogórek dodała na swojego Twittera filmik z Jasnej góry z krótkim i tajemniczym opisem: „Jasna Góra. Przyjechałam podziękować i prosić”. Niektórzy użytkownicy medium postanowili ją wyśmiać, nawiązując między innymi do sprawy jej męża. Jednym z krytyków był były minister Waldemar Kuczyński. „Duże ryzyko Pani podjęła. Pani Jasnogórska bez wątpienia wejrzała w pani najgłębsze myśli, uczucia i rachuby. I oby nie uznała, jak można było z czymś takim, przychodzić w to miejsce” – napisał.

Nie przegap: Magdalena Adamowicz ujawniła sekret sprzed lat. Chodzi o córkę, nawet Hanna Lis zareagowała

Magdalena Ogórek postanowiła mu odpowiedzieć, opisując cel swojej wizyty. Jak się okazuje, dziennikarka miała ostatnio trudny czas z powodu dwukrotnego udaru ojca. „Przyszłam prosić o zdrowie mojego Taty, który właśnie przebył dwa udary, jeden po drugim. Ledwo się trzyma. Oraz o łaskę siły dla mnie bo mam za sobą bardzo ciężki rok. Życzę Panu zdrowia oraz tego, by Jasnogórska wyleczyła Pana z nienawiści” – wyjaśniła.

Na pewno niewiele osób wiedziało, że Magdalena Ogórek musi zmierzyć się z chorobą ojca. O tym, jak ogromny wpływ na życie ma taka tragedia, opowiadała między innymi Anita Werner, prezenterka „Faktów” TVN, której tata również przeszedł udar.

Zobacz: Co naprawdę dolega Agacie Dudzie? Bardzo tajemnicza sprawa

Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze