Mąż Danuty Holeckiej to postać bardzo tajemnicza. Wiemy, gdzie pracuje! Dlaczego o tym się nie mówi?!

2021-04-20 14:30 likp
Danuta Holecka z mężem
Autor: AKPA Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka to obecnie nie tylko szefowa "Wiadomości TVP", ale też prawdopodobnie najbardziej znana dziennikarka Telewizji Polskiej. Przez jednych uwielbiana, przez innych znienawidzona dziennikarka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że prezenterka TVP ma dwóch synów i małżonka Krzysztofa Dunina-Holeckiego. Mąż Danuty Holeckiej to postać bardzo tajemnicza. Wiemy, gdzie pracuje. Dlaczego o tym się nie mówi, skoro jego życie zawodowe jest naprawdę bardzo ciekawe i do tego nie budzi żadnych negatywnych emocji?

Mąż Danuty Holeckiej nie jest typem celebryty. Krzysztof Dunin-Holecki najpewniej wyznaje zasadę, że "im mniej szumu, tym lepiej". Dlatego nic dziwnego, że mało kto wie, czym zajmuje się mąż szefowej "Wiadomości" TVP. Okazuje się, że Krzysztof Dunin-Holecki to bardzo sprawy przedsiębiorca. Żyłkę do biznesu pokazał jeszcze przed ślubem z dziennikarką. Jak czytamy w portalu Plejada.pl, "para ponoć poznała się na początku lat 90." Danuta Holecka studiowała wówczas na SGH w Warszawie, a pan Krzysztof organizował wyjazdy studenckie. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1993 roku. Od zawarcia związku małżeńskiego minęło zatem już 28 lat. Czas jednak im nie przeszkadza - para ciągle jest w sobie zakochana. 

Danuta Holecka dzieci

Po ślubie państwu Holeckim urodziły się bliźniaki - Stefan i Julian. Dwa lata temu ten drugi sam się ożenił, o czym przez chwilę głośno było mediach. O dzieciach Danuta Holecka mówi jednak rzadko. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" uchyliła jednak rąbka tajemnicy. - Fizycznie są podobni, choć Stefek, starszy o dwie minuty, jest trochę potężniejszy. Charakterami się różnią, inaczej się też ubierają - Stefek woli rzeczy luźne, a Julek obcisłe. Pierwszy jest bardzo pracowity, solidny, a drugi dopiero jak ma nóż na gardle, to zakasuje rękawy - zdradziła szefowa "Wiadomości" TVP, która też oszczędnie dzieli się informacjami o swoim mężu. 

CZYTAJ TAKŻE: Wyszła prawda o relacjach Jacka Kurskiego z Rafałem Brzozowskim! Piosenkarz wkurzony ma maksa

ZOBACZ TEŻ: Ziemkiewicz pokazał, co ma nad biurkiem. Jedno zwraca uwagę. Jego żona może pękać z dumy!

Danuta Holecka mąż

Krzysztof Dunin-Holecki, gdy brał ślub z Danutą, był rozwodnikiem. Szczęście znalazł u boku prezenterki TVP. W domu Holeckich podział jest jasny - to żona jest gwiazdą. Nie znaczy to, że Krzysztof Dunin-Holecki siedzi bezczynnie na kanapie. Przeciwnie - mąż Danuty Holeckiej to zapracowany przedsiębiorca. Jest zarządcą kilku parkingów położonych w różnych miejscach w Warszawie. Szkoda, że o tym nie mówi się zbyt wiele, bo przecież posiadanie własnego biznesu to powód do chwały. Tym bardziej, gdy ma się tak sławną żonę i można żyć za jej pensję...

ZOBACZ TEŻ: Prawda o młodości Danuty Holeckiej wiele tłumaczy. Sensacyjna przeszłość gwiazdy "Wiadomości" TVP

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze