Tak o Tusku Duda jeszcze nigdy nie mówił. „Wymiękł...”. Będzie potężna awantura?

2021-05-17 12:06
Andrzej Duda & Donald Tusk
Autor: EAST NEWS Andrzej Duda & Donald Tusk

Andrzej Duda w natarciu! W najnowszym wywiadzie dla tygodnika „Sieci” prezydent powrócił pamięcią do wiosny 2020 roku. Oberwało się Donaldowi Tuskowi. Cóż, nie da się ukryć, że tak o byłym premierze Andrzej Duda jeszcze nigdy nie mówił. Głowa państwa zarzuciła mu, że… wymiękł. Gdy do Tuska dotrą te słowa, z pewnością nie będzie zadowolony. Ba! Może się to skończyć kolejną awanturą na linii obóz władzy – obóz Platformy.

Andrzej Duda kontra Donald Tusk! W najnowszym wywiadzie dla tygodnika „Sieci”, prezydent wspominał ubiegłoroczną kampanię wyborczą. Jak przyznał, zaskoczyło go to, że na jego rywalkę Platforma wystawiła pierwotnie Małgorzatę Kidawę-Błońską. - Kandydatury pani marszałek Kidawy-Błońskiej nie przewidział nikt. Wielu za to przekonywało mnie, że wystartuje Donald Tusk. Ja z kolei byłem pewien, że nie – mówi w wywiadzie prezydent Duda. A potem wbija szpilę w byłego „króla Europy”. - Ja z kolei byłem pewien, że nie. Że się nie poważy, bo wszedłby w sytuację, w której nie ma gwarancji powodzenia. Że te wybory po prostu mógłby przegrać. I miałem rację. Wymiękł – stwierdził. Ale to nie koniec. - Od początku uważałem, że najpoważniejszym kontrkandydatem może być Rafał Trzaskowski – dodawał Duda. I tak się faktycznie stało. Ostatecznie to prezydent Warszawy stanął w szranki z Andrzejem Dudą. Tymczasem po tym wywiadzie Donald Tusk może poczuć się dotknięty. Tylko czekać na ripostę. Zgadzacie się z prezydentem Andrzejem Dudą? Zostawcie komentarz.

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: PiS idzie drogą Gierka
cha
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze