Tomasz Lis nie miał udanego dnia. Rozczarował się, jak wielu innych ojców

2021-06-23 21:49
Tomasz Lis
Autor: AKPA Tomasz Lis

Zwieńczeniem udanego Dnia Ojca dla redaktora naczelnego „Newsweeka” Tomasza Lisa, tak samo jak dla innych ojców w naszym kraju, miał być wygrany mecz Polska – Szwecja. Nasi piłkarze nie zdali jednak tego egzaminu. Przypominamy, że przegrywając 2:3 sprawili, że zakończyła się ich przygoda z Euro 2020. Lis ujawnił odczuwaną gorycz w mediach społecznościowych.

Reprezentacja Polski przegrała 2:3 ze Szwecją a tym samym nie zagra w fazie pucharowej Euro 2020. Polska kadra zajęła ostatnie miejsce w grupie E, chociaż dała z siebie wszystko i do końca meczu ofiarnie walczyli. Mimo nacisków Polaków, Szwedzi strzelili trzeciego gola i zgarnęli trzy punkty.

Szycha z PiS kręci bekę z komentarzy Szpakowskiego w meczu ze Szwecją

Express Biedrzyckiej - Paweł Kowal: To nie jest Tusk sprzed lat

Taki obrót sprawy rozczarował wielu Polaków, w tym ojców świętujących dziś swój dzień. Także miłośnika futbolu dziennikarza Tomasza Lisa. Oto, co szef „Newsweeka” napisał po meczu na Twitterze: „No nie wyszedł prezent na dzień ojca. Miało nim być zwycięstwo”.

Przypominamy, że z okazji Dnia Ojca Tomasz Lis postanowił pokazać, jak wygląda jego ukochany ojciec.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze