Tomasz Lis UDERZYŁ bez czajenia się w PiS! Takie określenie to MIAZGA

2020-07-04 8:01 zw, JWa
Tomasz Lis wraca do zdrowia
Autor: PAPARA17 Tomasz Lis wraca do zdrowia

Mocne słowa znanego dziennikarza! Skandal związany z ułaskawieniem pedofila przez prezydenta Andrzeja Dudę skłonił go do tego, by nazwać członków PiS-u "kretynami". A wszystko przez wypowiedź prezydenta w Bolesławcu na temat okładki "Faktu" i Niemców.

- Czy ten koncern Axel Springer chce wpłynąć na wybory prezydenckie w Polsce? Niemcy chcą nam wybierać prezydenta? To jest podłość - mówił podczas spotkania z wyborcami w Bolesławcu prezydent. Zdenerwował się okładką "Faktu", na której dosadnie skomentowano fakt ułaskawienia przez Andrzeja Dudę pedofila. Bo chociaż pedofil ten nie został ułaskawiony w sensie anulowania mu kary i uniewinnienia, to anulowano zakaz zbliżania się do ofiary - własnej córki.

"Trzymał córkę, bił po twarzy i wkładał rękę w jej krocze" - taki tytuł umieścił dziennik na zdjęciu Dudy. Właśnie to skłoniło prezydenta do komentarza o Niemcach, odnoszącego się do niemieckiego koncernu wydawniczego. Słowa prezydenta wywołały ostry komentarz naczelnego "Newsweeka". Tomasz Lis na swoim Twitterze nie przebierał w słowach. "Gdy do Niemiec dotrą słowa Bielana i innychPIS/owców, to reakcja będzie tylko jedna. Wzruszenie ramion i słowa 'co za kretyni'" - napisał dziennikarz.

Rafał Trzaskowski w Opolu: "dość hipokryzji"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze