Wielki sukces Piotra Kraśki. Aż trudno uwierzyć, że to zrobił! Spływają gratulacje

2022-05-18 10:38
Piotr Kraśko
Autor: Instagram / Piotr Kraśko Piotr Kraśko

Piotr Kraśko może być z siebie dumny! W tę niedzielę (15 maja) znany dziennikarz stanął przed dużym wyzwaniem. Co chwyta za serce, podjął się go razem ze swoją psią przyjaciółką Kiarą. Wspólnie osiągnęli duży sukces, nic więc dziwnego, że media społecznościowe publicysty zalewa fala gratulacji. Sprawdźcie, co takiego zrobił Piotr Kraśko w dalszej części artykułu!

W niedzielę 15 maja Piotr Kraśko zaangażował się w piękną inicjatywę. Razem ze swoją suczką Kiarą wziął udział w Krutyńskim Biegu z Wiernym Przyjacielem. Organizatorzy zaproponowali uczestnikom dwa dystanse - 5 i 15 km. Dziennikarz odważnie postawił na dłuższą trasę i nie tylko udało mu się ją pokonać, ale nawet zajął miejsce na podium! 

“Wszyscy biegliśmy z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. I dla nich i dla nas była to pełnia szczęścia w przepięknym Mazurskim Parku Krajobrazowym. Wspaniali ludzie i cudowni biegacze z ogonami” - relacjonował Kraśko na Instagramie, gdzie zamieścił zwycięskie zdjęcie.

Publicysta jest bardzo dumny ze swojego czworonoga. Kiara była jak błyskawica i uważałem, że o wiele bardziej to jej się należał medal za 3 miejsce. Zwłaszcza, że jak to ma w zwyczaju, biegała cały czas w przód i w tył, więc zrobiła pewnie 30 km. Brawo Kiara” - chwalił suczkę. 

Pod postem na Instagramie zaczęły spływać gratulacje i pozytywne komentarze. “Jakie piękne zdjęcie! Pure love. Serdeczne gratulacje dla Kiary i jej Partnera”, “Wooow, jak super! Następnym razem biegnę z Wami”, “Taka osobista trenerka to skarb!” - pisali internauci. 

Fotografię skomentowała także żona dziennikarza, Karolina Ferenstein-Kraśko.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Piotra Kraśki chwali się córką. Nie można oderwać oczu od jej głowy…

“Jeszcze raz Gratulacje dla Was!!! Zdążyłyśmy z Lara na start i metę! Nie była to łatwa sztuka ogarnąć wszystko, bo dokładnie w tym samym czasie Lusio i Kostek startowali w Gałkowie w zawodach skokowych. Też nam się należą medale dla wiernych kibiców” - napisała ukochana Kraśki. 

Sonda
Czy chciałbyś, żeby Piotr Kraśko znów był dziennikarzem TVP?
Express Biedrzyckiej 17.05 (Goście: płk Piotr Gąstał, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, Michał Kołodziejczak) Sedno Sprawy: Anna Michalska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE