Wulgarna wiadomość do Hanny Lis! Prezenterka wzięła ją sobie do serca

hanna lis bez makijażu
Autor: Instagram hanna lis bez makijażu

Czy internetowy hejt najniższych lotów może przekuć się w twórczy bodziec? Najwyraźniej tak! Udowodniła to dziennikarka i publicystka Hanna Lis, której kazano przestać pie*** na Twitterze i wracać do kuchni. Nienawistnik myślał może, że Hannę Lis takie stereotypy zabolą i że po ich odczytaniu dziennikarka spędzi najbliższy miesiąc w łóżku płacząc, przeklinając swoje publicystyczne dokonania oraz płeć, z jaką przyszła na świat. Ale nic z tych rzeczy. Idąc za radą hejtera, dzielna Hanna Lis wzięła patelnię, olej i kilka kawałków piersi z kurczaka, by stworzyć szaszłyki, na widok których z buzi wycieknie wam cała ślina.

By wznieść się na takie wyżyny obojętności wobec internetowych trolli, Hanna Lis musiała naprawdę sporo przejść. Dziennikarka, celebrytka, publicystka i kobieta wyśmienitej urody, w 2016 roku porzuciła Tweettera ze względu na falę hejtu, jaka ją zalała po uczestnictwie w reality-show "Azja Express" i wywiadzie w Vivie. W niesławnym wywiadzie Lisowa użalała się nad tym, że po programie była w stanie kupić sobie buty za jedyne 60 złotych. Jednak po tym załamaniu Lis wróciła silniejsza. Dziś internetowi hejterzy muszą swoich ofiar szukać gdzie indziej. Dziś Hanna Lis - niczym wprawiony dżudoka - każdy atak potrafi obrócić przeciwko oprawcy

Hanna Lis niepokonana - w kuchni i na Twitterze

Otóż gdy tylko legenda współczesnego dziennikarstwa usłyszała, że jej miejsce jest w kuchni a nie na platformie dla poważnych polityków, Hanna... poszła do kuchni. Głupkowatemu żartownisiowi najpewniej mina zrzedła, gdy tylko zobaczył, jakie cuda pani Lis potrafi wyczarować pod okapem. Hummus, szaszłyk, wegetariańska papka i sos tzatziki w wykonaniu byłej prezenterki telewizyjnej, prezentują się tak smacznie, że aż kiszki grają marsza! 

Na domiar złego (dla hejtera), Hanna Lis po dokonaniu swego kuchennego wyczynu i uwiecznieniu go aparatem, wróciła jak nigdy nic na Twittera. 

Takiego podejścia do internetowych hejterów życzymy każdemu! 

>>>WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"

>Hejterzy pokonali Hannę Lis! Dziennikarka ucieka z Twittera!

>Hanna Lis drży z obaw! Zwróciła się wprost do rządu, chce nowego obostrzenia

>Skandal! Zdruzgotana Hanna Lis nie mogła dłużej milczeć o tym, ją spotkało w taksówce

Kuchnia grecka: Deser Milfej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze