Wyszła na jaw prawda o relacjach Tuska i Budki. Wielu się zdziwi

2021-05-06 12:25 Paulina Jaworska
Borys Budka
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka udzielił na antenie radia Zet wywiadu. W czasie rozmowy padło pytanie dotyczące Donalda Tuska. Budka szczerze opowiedział o tym, jak wyglądają jego relacje z byłym premierem. Dla wielu może być to zaskoczenie.

Borys Budka pojawił się w porannym programie radia ZET. Rozmowa toczyła się głównie wokół spraw związanych z ostatnimi wydarzeniami w Sejmie i głosowaniem Lewicy razem z PiS w sprawie ratyfikacji Krajowego Programu Odbudowy. W pewnym momencie pojawiło się też pytanie dotyczące byłego lider i premiera, Donalda Tuska. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, został zapytany o to, czy działa w porozumieniu z Donaldem Tuskiem. Borys Budka szczerze wyjaśnił, jakie relacje łączą go z Tuskiem: - Jestem w stałym kontakcie, często rozmawiamy. Uważam go za wybitnego polityka i bardzo często słucham jego rad - ocenił polityk. To może być zaskoczeniem dla wielu, bo w końcu nie często takie dobre relacje pojawiają się  w polityce, ale jak widać, są możliwe. Budka dodał też, że Donald Tusk mocno kibicuje temu, by Polska znów miała mocno proeuropejski rząd, a do tego, to w czasach rządów Tuska nasz kraj wynegocjował najlepszy budżet. 

Ale draka! Kasia Tusk pokazała stół z plackami. Fanka jej nie darowała: Skitłaszony...

Express Biedrzyckiej - Borys Budka: Jesteśmy gotowi na wcześniejsze wybory
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze