Nogi 75-letniej Jaworowicz z bliska! Tego nie da się zobaczyć w telewizji. Cała prawda [Zdjęcia]

Elżbieta Jaworowicz ma męża z MON i kancelarii Kwaśniewskiego
Autor: AKPA Elżbieta Jaworowicz ma męża z MON i kancelarii Kwaśniewskiego

Elżbieta Jaworowicz jest znana przede wszystkim jako gospodyni i reporterka programu "Sprawa dla reportera", który na antenie TVP pojawia się od ponad 30 lat. Jaworowicz jest zaliczana do grona najlepszych i najbardziej lubianych dziennikarzy. Wiele osób zawdzięcza jej odmianę losu i wygrane sprawy. Elżbieta Jaworowicz jest doskonale znana jeśli chodzi o karierę, ale o życiu prywatnym milczy. Mało kto wie, że jej trzeci mąż Eugeniusz Mleczak był pracownikiem MON i doradcą w kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego.

Elżbieta Jaworowicz w każdy czwartek gości na antenie TVP 1, jako prowadząca program interwencyjny "Sprawa dla reporter". Dziennikarka od lat zajmuje się reportażami. Odpowiada na wstrząsające listy przesyłane do niej przez ludzi, którzy w zderzeniu, często z urzędniczą machiną, nie widzą innego wyjścia, jak zgłosić się po pomoc do Jaworowicz. Reporterka spełniając  swoją zawodową misję jeździ z kamerą w najdalsze zakątki Polski, by pokazać punk widzenia pokrzywdzonych osób oraz pomóc im w trudnych sprawach. W jej programie często goszczą politycy. Ludzie z szacunkiem podchodzą do dziennikarki, w której widzą wybawienie. Ciesząca  się wielką sympatią widzów Elżbieta Jaworowicz wiele razy była nagradzana, ma na swoim koncie kilka Telekamer. O jej życiu zawodowym wiadomo sporo, ale o prywatnym gwiazda konsekwentnie milczy. Wiemy, że ma męża. To Eugeniusz Mleczka, który pracował w MON, a potem działał w kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego

Przystojny mężczyzna trzyma Elżbietę Jaworowicz za rękę. To nie jej mąż! Zdjęcie wpadło do sieci

Kim jest mąż Elżbiety Jaworowicz? Był szychą w MON 

Mąż Elżbiety Jaworowicz, Eugeniusz Mleczak, kilkanaście lat temu był rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej, para nie miała wtedy jeszcze ślubu i żyła w nieformalnym związku. Było to w okresie, gdy resortem kierował Jerzy Szmajdziński, polityk, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Mleczak odszedł jednak z MON w atmosferze skandalu w 2003 roku. O co chodziło? Rzecznik Mleczak przekazał agencjom,  "że cztery francusko-niemieckie rakiety przeciwlotnicze Roland, odnalezione przez polskich żołnierzy w pobliżu Hilli w środkowo-południowej strefie Iraku, mają datę produkcji 2003 rok" czytamy na RMF24.pl . Na wypowiedź tę  ostro zareagowała strona francuska. Od sprawy odciął się ówczesny szef MON Szmajdziński, a od samego Mleczaka zażądał wyjaśnień.

Mąż Jaworowicz, gdy jeszcze żyli w nieformalnym związku, współpracował z Kwaśniewskim 

Co ciekawe, mąż Jaworowicz znalazł się później w kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Z depeszy PAP z grudnia 2003 roku czytamy: - Od stycznia 2004 r. były rzecznik MON płk Eugeniusz Mleczak będzie w zespole doradców prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, gdzie będzie zajmował się obronnością.

Elżbieta Jaworowicz, która prowadzi "Sprawę dla reportera", jest podziwiana nie tylko ze względu na swoją pracę, ale i formę. Dziennikarka, która ma 75 lat może pochwalić się zgrabną figurą i pięknymi nogami. Charakterystyczny jest też sposób, w jaki reporterka zasiada w studiu programu. Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądają  nogi Elżbiety Jaworowicz. Sama prawda, w telewizji aż tyle nie widać! 

Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze