Allegro obniża cenę rocznego pakietu Smart!

2020-07-06 11:21 Materiał Partnerski
Allegro obniża cenę rocznego pakietu Smart!
Autor: Materiały Prasowe

Allegro wspierało polskie firmy i Polaków robiących zakupy podczas pandemii koronawirusa – samo pokrywało koszty bezpłatnych dostaw z Allegro Smart! Teraz znów idzie im na rękę i obniża cenę rocznego pakietu Allegro Smart! Zamiast 49 zł zapłacimy 39 zł. Promocja trwa do 19 lipca.

Klienci masowo korzystali z bezpłatnej dostawy Smart! W czasie, gdy trudno było zrobić zakupy, większość sklepów była zamknięta, dla wielu internet stał się jedyną możliwością kupienia produktów potrzebnych w codziennym życiu. Dla wszystkich zaś bezpłatne Allegro Smart! było wielkim ułatwieniem. Mogli kupować wygodnie, zachowując społeczny dystans. Akcja trwała trzy miesiące.

- Polacy pokochali tę możliwość: ponad 2,6 miliona osób skorzystało z tej promocji, a oszczędności klientów na kosztach dostaw przekroczyły 325 milionów złotych - mówi Grzegorz Czapski, Business Development Director w Allegro.

Bezpłatna dostawa z Allegro Smart! była przede wszystkim dodatkowym wsparciem dla sprzedawców na Allegro, a większość z nich to małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzięki bezpłatnej dostawie ich oferty były bardziej atrakcyjne dla klientów, a sprzedaż rosła. Firmy mogły więc utrzymać płynność finansową i miejsca pracy.

Ponieważ zainteresowanie pakietem Allegro Smart! było tak duże, to Allegro postanowiło zaoferować klientom możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 proc., czyli 39 zł rocznie. Promocyjna cena za roczny pakiet Allegro Smart! obowiązuje do 19 lipca. Wszyscy klienci, zarówno nowi, jak i obecni, mogą na tych warunkach aktywować pakiet na stronie www.allegro.pl/smart lub po prostu podczas zakupów.

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów z Allegro Smart! - a jest ich już ponad 101 milionów - są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce. Paczki z Allegro odbierać można wygodnie w sieci 25 tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru w całej Polsce.

Klienci Allegro Smart! otrzymują także dodatkowe korzyści - dostęp do limitowanych Smart! okazji, festiwali zakupowych, takich jak Smart Week! z wyjątkowymi promocjami czy dostępnych tylko dla nich przedsprzedaży biletów na najatrakcyjniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na eBilet - najpopularniejszej stronie internetowej z biletami w Polsce.

Najnowsze