Allegro pomoże ci wybrać prezent

i

Autor: Materiały prasowe

Gwiazdka tuż-tuż

Allegro pomoże ci wybrać prezent

2023-12-11 0:05 Materiał sponsorowany

Już się zaczęła gorączka świątecznych zakupów! Według badania SW Research dla Allegro najwięcej badanych zamierza w tym roku wydać na prezenty świąteczne od 200 zł do 500 zł. Jednak, choć kwota wybrana, jak zwykle, głowisz się nad tym, co komu kupić. Jest na to rada! Wystarczy wejść na Allegro. Czeka tam wiele propozycji prezentów gwiazdkowych, z których na pewno coś wybierzesz. Jest też kalendarz adwentowy, w którym każdego dnia czekają wyjątkowe promocje!

Boże Narodzenie to ulubione święta Polaków. Choinka, światełka, piękne dekoracje i oczywiście święty Mikołaj. Czekają na niego nie tylko dzieci. Drogi prezent czy mały upominek, najważniejsze, by okazać, że o kimś myślisz, że chcesz sprawić radość. Jednak by tak się stało, trzeba wpaść na dobry pomysł, co komu kupić. A to wcale nie jest łatwe. Z badania wykonanego na zlecenie Allegro wynika, że co 4. Polak ma z tym kłopot. Jeśli jesteś w tej grupie, koniecznie zajrzyj do aplikacji Allegro. Znajdziesz tu „Prezentownik”, a w nim mnóstwo pomysłów na gwiazdkowe prezenty.

W aplikacji Allegro znajdziesz też wyjątkowy kalendarz adwentowy. Zamiast czekoladek każdego dnia znajdziesz tu specjalne promocje. Kalendarz znajdziesz w aplikacji, a pomysły na świąteczne prezenty dostępne są na specjalnej stronie: https://allegro.pl/swieta/prezenty.

Już czas na zakupy!

Allegro zleciło badania, które pokazują zwyczaje zakupowe Polaków. Wiele osób kupuje prezenty świąteczne wcześniej, wykorzystując okazje cenowe i omijając przedświąteczne korki przy dostawach. Blisko 6 na 10 Polaków robi zakupy jeszcze przed rozpoczęciem grudnia, a 27 proc. na początku tego miesiąca. Jeśli jednak nie podchodzisz do tych zakupów strategicznie i zostawiłaś/łeś je na grudzień, a nawet na ostatnią chwilę, możesz liczyć na pomoc Allegro. Przygotowało ono specjalne oznaczenie – ikona czerwonego prezentu oznacza, że zamawiając wybrany produkt, otrzymasz go przed świętami.

Najlepsze ceny pod choinką

Jeśli szukasz najlepszych cen na Allegro, sprawdź, czy wybrany przez ciebie produkt ma oznaczenie „Gwarancja Najniższej Ceny”. Ono da ci pewność, że to jest najtańsza ofertę wśród wybranych sklepów online.

Skorzystać z Allegro Smart!, a otrzymasz nielimitowaną liczbę dostaw kurierem oraz do tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru, a także bezpłatne zwroty. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z programu Smart! na Start - w ramach bezpłatnego okresu próbnego jest 5 darmowych dostaw w ciągu 3 miesięcy! Cena regularna usługi Allegro Smart! wynosi 59,90 zł rocznie lub 14,99 zł miesięcznie.

Czy niespodzianka to dobry pomysł?

Blisko 3 na 10 badanych nie pyta bliskich, co chcą dostać pod choinkę i robi im niespodziankę. Większość jednak, bo aż połowa dorosłych Polaków, otwarcie rozmawia o życzeniach prezentowych i chce mieć pewność, że druga osoba będzie zadowolona. Takie rozwiązanie widać przynosi zamierzony skutek, bowiem 3 na 4 badanych nigdy nie zwróciło do sklepu nietrafionego prezentu świątecznego. W Polsce zachowała się także tradycja pisania listów do świętego Mikołaja, którą praktykuje 16 proc. badanych. Niektórzy przesyłają sobie nawet linki internetowe wskazując wybrany prezent czy dzielą się wskazówkami za pomocą mediów społecznościowych, e-maili lub SMS-ów.

Kto nam przynosi prezenty?

Aż 60 proc. Polaków uważa, że dostaje prezenty od świętego Mikołaja. Jednak 10 proc. badanych w badaniu przeprowadzonym na zlecenie Allegro twierdzi, że przynosi je Gwiazdor, 7 proc. Dzieciątko, 6 proc. Gwiazdka, a 4 proc. Aniołek. Aż 12 proc. Polaków wręcza podarunki bliskim w swoim imieniu.

Magię świąt, w czasie których ludzkie serca otwierają się wyjątkowo szeroko, poczuć możemy w reklamie Allegro. W niezwykle wzruszający sposób pokazuje nam, że najpiękniejszym prezentem, jaki możemy dać drugiemu człowiekowi jest sprawienie, by poczuł się potrzebny i sprawczy. W pięknym drewnianym domu spotykają się trzy pokolenia: dziadek, jego syn i wnuczka. Starszy pan nie radzi sobie już z konserwacją wiekowego domu, ale odrzuca pomoc. Z jednej strony ukrywa swoją bezradność, z drugiej – nie chce sprawiać kłopotu. Pragnie też sprawić wnuczce prezent gwiazdkowy, który sprawi jej radość, ale nie wie gdzie go kupić. Syn znajduje sposób, by pomóc ojcu w obydwu kłopotach. Jak? To trzeba zobaczyć!

Nasi Partnerzy polecają