Arghhh! Czas na Weekend Piracki w Julinku!  nowe zdjęcie otwierające

i

Autor: Materiały prasowe

Arghhh! Czas na Weekend Piracki w Julinku!

2022-07-07 0:05

Już w najbliższy weekend prawdziwa gratka dla wszystkich młodych fanów Jacka Sparrowa czy Kapitana Haka. Julinek Park swoim klimatem zamieni się w prawdziwy statek piracki! Wyjątkowych emocji dostarczy spektakl zatytułowany „Pirackie potyczki”. Kto z nich wyjdzie zwycięsko?

 Arghhh! Czas na Weekend Piracki z Julinku!  2

i

Autor: Materiały prasowe

Kiedy złowrogi pirat, rzuca wyzwanie szalonej i kolorowej Pani Kapitan "Latającej flądry", nie pozostaje jej nic innego, jak zwołać załogę i odpowiedzieć na wezwanie! Przejdźmy wspólnie przez poszukiwania najlepszych cyrkowych piratów. Zbierzmy drużynę talentów, która stawi czoło wyzwaniom i złemu piratowi. Przygotujmy się do bitwy, w której jedna z łajb musi zatonąć!

W spektaklu udział biorą:

- Paulina Ważka Waszkiewicz

- Łukasz Wójcik

- Duet Marysia i Julian

 Arghhh! Czas na Weekend Piracki z Julinku! 3

i

Autor: Materiały prasowe

Oprócz emocji pirackich, przygotowano także szereg innych aktywności. Najmłodsi fani ruchu na świeżym powietrzu świetnie odnajdą się podczas zaplanowanych warsztatów sportowych. Bez wątpienia wielu entuzjastów znajdą także warsztaty kreatywne. Atrakcji w najbliższy weekend nie zabraknie!

 Arghhh! Czas na Weekend Piracki z Julinku!  plakat

i

Autor: Materiały prasowe Link: Powiększ

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

 Arghhh! Czas na Weekend Piracki z Julinku!  4

i

Autor: Materiały prasowe

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

 Arghhh! Czas na Weekend Piracki z Julinku!  5

i

Autor: Materiały prasowe

W parku działa również:

  • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
  • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
  • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
  • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

 Arghhh! Czas na Weekend Piracki z Julinku!  6

i

Autor: Materiały prasowe
***
Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy. Park zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl/